Veidai

2021.01.19 16:59

Gimtadienio dovanos Ugnę Siparę džiugina visą savaitę: šventės kulminacija – vakarėlis per „Zoom“

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.01.19 16:59

„Suprantama, kad moteris gali išgyventi dėl vienos kitos atsiradusios raukšlės, tačiau kodėl reikia išgyventi dėl amžiaus?“, – portalui LRT.lt sako žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė, sausio 19-ąją mininti 31-ąjį gimtadienį. Tiesa, gimtadienio staigmenos Ugnę pasiekė dar gerokai prieš gimtadienį.

Žurnalistė sako, kad jai gimtadieniai labai patinka ir ji mėgsta juos švęsti, nes kiekvienas jų žymi vienokį ar kitokį gyvenimo etapą. „Taigi man patinka metus pažymėti šventėmis“, – šypsosi ji. Ir nors šis gimtadienis dėl karantino sutinkamas su mažiau apkabinimų ir gyvų susitikimų, U. Siparė patikina – iš jos veido visą dieną nedingsta šypsena ir lydi pakili nuotaika: „Juk ir nuotaiką, ir šventę susikuriame patys.“

Ugnė pasakoja, kad sveikinimai, gėlės ir staigmenos per kurjerius ją pasiekia jau visą savaitę: „Pirmąją puokštę atsiuntė tėvai, gavau ją dar sausio 15-ąją – tai viduriukas tarp vyro Mariaus gimtadienio (sausio 10 d.) ir manojo, taigi gavome bendrą puokštę.

O vėliau mane pasiekė ir draugų sveikinimai, gėlės, šokoladai ir staigmenos. Galbūt visi per karantiną mažiau užimti, turi laiko pasiilgti, taigi ir apie sveikinimus pagalvoja iš anksto“, – šypsosi U. Siparė, patikinusi, jog kiekviena dovana jai labai miela – juk svarbiausia parodytas dėmesys.

Gimtadienio dieną pirmasis pasveikinęs Ugnę – vyras Marius. „Dar išvakarėse jis man pasakė turintis dovaną, tačiau norėjo ją įteikti vidurnaktį. Kadangi šią savaitę dirbu „Labas rytas, Lietuva“ eteryje, dvyliktą nakties paprastai jau sapnuoju penktą sapną.

Pažadėjau jam nusistatyti žadintuvą ir atsibusti, kad jis galėtų mane pasveikinti. Nors pramiegojau, vyras mane pažadino ir įteikė savo dovaną – norėjo būti pirmasis, kuris mane pasveikino būtent gimtadienio dieną“, – pasakoja jubiliatė.

Tiesa, ji pridūrė, kad turi ir vieną nelaužomą gimtadienio tradiciją: „Mano gimtadienis – sausio 19-oji, 20.30 val. per „Panoramą“, taigi turiu tradiciją būtent tuo metu paskambinti mamai ir pasveikinti ją, kad ji jau tiek metų turi mane.“

31-ąjį gimtadienį mininti laidų vedėja sakosi, kad per gyvenimą dar nesupratusi, kodėl negalima klausti, kiek moteriai metų. „Suprantama, kad moteris gali išgyventi dėl vienos kitos atsiradusios raukšlės, tačiau kodėl reikia išgyventi dėl amžiaus? Kaip sakoma, gimiau nei per anksti, nei per vėlai – gimiau pačiu laiku. Esu tuo tikra“, – nusikvatoja Ugnė.

Beje, ji praėjusiais metais šventė savo 30-metį, o M. Siparis minėjo 29-ąjį gimtadienį. Šiemet Mariui sukako 30, o Ugnei 31-eri. „Taigi norėjome daryti didžiulį vakarėlį ir paminėti mūsų abiejų trisdešimtmetį vienu metu. Praėjusiais metais svarstėme, ar vakarėlį surengti 2020-aisiais, ar palikti šiems metams.

Galiausiai didelį ir trankų vakarėlį, su visais draugais ir šokiais iki paryčių surengėme prieš metus. Buvo be galo smagu. Kadangi praėjusiais metais atšventėme trankiai, dar prieš metus sutarėme, kad šiemet šventė bus ramesnė. Dabar džiaugiamės, kad vakarėlį vis tik nusprendėme surengti prieš metus“, – svarsto U. Siparė, jau planuojanti šiemet gimtadienio proga surengti „Zoom“ vakarėlį su artimiausiais žmonėmis.