Veidai

2021.01.14 17:03

Mirė laidos „Gimę tą pačią dieną“ kūrėjai Loreta Šinkūnienė ir Rolandas Povilionis

atnaujinta 17.40
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.01.14 17:03

Anapilin iškeliavo LRT TELEVIZIJOS laidos „Gimę tą pačią dieną“ kūrėjai, rekonstrukcijų prodiuseriai sutuoktiniai Loreta Šinkūnienė ir Rolandas Povilionis. Apie netektį praneša portalas „Krašto žinios“, o žinią portalui LRT.lt patvirtino laidos prodiuseris Vygintas Prebergas.

„Širvintiškiams gerai žinomi laidos „Gimę tą pačią dieną“ autoriai ir sielos Loreta ir Rolandas vakar vakaro laidoje pasirodė paskutinį kartą. Ryte amžinybėn iškeliavo Loreta, o kiek vėliau paskui Loretą išėjo ir Rolandas“, – trečiadienį pranešė „Krašto žinios“.

„Šeiminis duetas ilgus metus kartu dirbo. Ir mirė kartu“, – apgailestaudamas dėl kolegų netekties portalui LRT.lt žinią patvirtino „Gimę tą pačią dieną“ prodiuseris V. Prebergas. Širvintų rajone gyvenę L. Šinkūnienė ir R. Povilionis iškeliavo antradienį, sausio 12-ąją. V. Prebergas mirties priežasčių nepatikslino.

„Su jais pažįstami buvome keliolika metų, esame tikrai daug kartu dirbę. Su jais buvo itin lengva dirbti, buvome kone idealiai susistygavę. Tai buvo vieni atsakingiausių, labiausiai atsidavusių darbui, kuriamiems projektams profesionalų.

Loreta ir Rolandas buvo labai svarbi „Gimę tą pačią dieną“ komandos dalis. Jie buvo atsakingi už atkuriamąsias laidos scenas, surasdavo jų filmavimo vietas, atrinkdavo aktorius, pasirūpindavo rekvizitais. Gelbėjo ir jų gyvenimiška patirtis – vargu, ar trisdešimtmetis arba keturiasdešimtmetis galėtų taip tiksliai atkurti kelių dešimtmečių senumo atmosferą“, – sakė V. Prebregas, pridūręs, kad sausio 12-ąją L. Šinkūnienė kaip tik minėjo 52-ąjį gimtadienį.

„Sausio 13-ajai skirtos „Gimę tą pačią dieną“ laidos jiedu jau nebepamatė“, – pridūrė laidos prodiuseris, visos laidos kūrybinės komandos vardu išreiškęs užuojautą L. Šinkūnienės ir R. Povilionio artimiesiems.