Veidai

2021.01.14 09:29

Macaulay Culkinas stojo į „Vienas namuose“ gerbėjų gretas: pritaria Trumpo pašalinimui iš filmo

LRT.lt2021.01.14 09:29

Reaguodami į įvykius Jungtinių Amerikos Valstijų Kapitolijuje, filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ gerbėjai toliau reikalauja panaikinti juostos sceną, kurioje trumpam pasirodo Donaldas Trumpas. Šiam žingsniui pritaria ir pagrindinis filmo aktorius Macaulay Culkinas, praneša „People“.

Prieš kelias dienas socialiniuose tinkluose Kalėdų klasika tapusio filmo gerbėjai ėmė lieti įtūžį ir reikalauti, kad iš filmo „Vienas namuose“ antrosios dalies būtų pašalinta D. Trumpo viešbutyje „Plaza“ filmuota scena, kurioje epizodiškai greta pagrindinio veikėjo pasirodo ir pats politikas.

„Nenurimsiu, kol jis nebus pašalintas iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ scenos“, – tokius ir panašius komentarus socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Kevino istorijos gerbėjai.

Šiam raginimui pritaria ir pats Kevinas – tiksliau, 1992 m. jį įkūnijęs, dabar jau 40-ies aktorius M. Culkinas, taip pat įsitraukęs į diskusijas socialiniame tinkle. Tviteryje jis pritariamai komentavo po raginimais sukurti elektroninę peticiją dėl D. Trumpo pašalinimo iš filmo scenos.

Vienas filmo gerbėjas tai padarė savarankiškai. M. Culkinas po jo vaizdo įrašu, kuriame D. Trumpo jau nematyti, pakomentavo: „Bravo.“

LRT.lt primena, kad D. Trumpas trumpai pasirodo vienoje filmo scenoje, kurioje pagrindiniam filmo veikėjui Kevinui parodo kelią viešbutyje.

Lapkritį duodamas interviu leidiniui „Insider“, filmo režisierius Christopheris Calumbusas sakė, kad filmuoti savo viešbutyje D. Trumpas leido tik su sąlyga, kad filmo kadre atsiras vietos ir jam. „Mes jam sumokėjome mokestį, tačiau jis pasakė, kad vienintelis būdas mums filmuoti „Plaza“ viešbutyje – su sąlyga, jei ir jis pasirodys filme“, – sakė filmo režisierius.

Beje, tai – ne vienintelis filmas, kuriame šmėžuoja D. Trumpas. Kartu su žmona Melania jis trumpam pasirodė filme „Zoolander“, yra suvaidinęs serialo „Seksas ir miestas“ epizode ir kt.