Veidai

2021.01.12 22:28

Praėjus 25 m. po Sausio 13-osios, Robertas Povilaitis sutiko žmogų, ant kurio rankų tikriausiai mirė jo tėtis

LRT.lt2021.01.12 22:28

„Mes susitikome su Robertu, išgirdau istoriją kaip jis nuskubėjo prie TV bokšto ir jau rado ten daug greitųjų automobilių ir sužeistų žmonių. Papasakojo apie tai, kaip žmogus mirė ant jo rankų. Pagal požymius, amžių, tai buvo mano Tėtis“, – savo istorija feisbuko paskyroje pasidalino „Vaikų linijos“ vadovas Robertas Povilaitis.

R. Povilaitis papasakojo, kaip praėjus 25 m. po Sausio 13-osios įvykių, sutiko žmogų, ant kurio rankų, atrodo, mirė jo tėtis.

Jo istorija nutiko 2016-ais metais, kai jis gavo laišką pavadinimu „Netikėtas sutapimas“. Laišką jam parašė dr. Robertas Badaras.

„Šiandien žiūrėdamas televizorių netikėtai supratau, kad tai Jūsų Tėvelis žuvo prie bokšto. Tiesiog nežinau kaip pasakyti, bet man teko būti prie bokšto ir teikti pagalbą sužeistiesiems. Daugybę metų mane persekioja mintis, kad reikėtų susirasti vyresnio amžiaus vyro, užgesusio ant mano rankų, artimuosius. Tikrai nesu tikras, nes niekas ten pavardžių neklausinėjo, bet kažkodėl man atrodo, kad buvau vienas iš paskutinių žmonių, kuris matė Jūsų Tėvelį gyvą“, – laiške rašė dr. R. Badaras.

„Mes susitikome su Robertu, išgirdau istoriją kaip jis nuskubėjo prie TV bokšto ir jau rado ten daug greitųjų automobilių ir sužeistų žmonių. Papasakojo apie tai, kaip žmogus mirė ant jo rankų. Pagal požymius, amžių, tai buvo mano Tėtis“, – pasakoja R. Povilaitis.

Ir nors labai tikėtina, tačiau abu vyrai tikina nesantys tikri, ar tai iš tiesų buvo R. Povilaičio tėtis.

Tačiau R. Povilaitis dėkoja dr. R. Badarui už pasidalintą istoriją.