Veidai

2016.03.28 16:00

D. Montvydas daro apšilimą Švedijoje, LRT žiūrovai gali prisidėti prie jo pasirodymo

LRT.lt 2016.03.28 16:00

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas sekmadienį išskrido į Stokholmą sudėti svarbiausių savo pasirodymo taškų lemtingame konkurse. Nemažiau svarbi misija šįvakar laukia LRT žiūrovų: kiekvienas galės asmeniškai prisidėti prie D. Montvydo šou kokybės.

LRT TELEVIZIJA antrąją šv. Velykų dieną, 21 val., transliuos D. Montvydo padėkos ir palaikymo koncertą „Tai mūsų laikas“. Jo metu žiūrovai tiesiogiai galės prisidėti prie Lietuvos atstovo pasirodymo didžiojoje „Eurovizijoje“. Jau veikia trumpasis telefono numeris 1419, kuriuo paskambinus galima skirti 2 eurus. Ši Donato palaikymo linija bus aktyvi iki pat kovo 31 dienos.

Praėjusį šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje nufilmuotas D. Montvydo koncertas buvo nemenkas išbandymas pačiam atlikėjui, kadangi vyko iki šiol didžiausioje jo solinio pasirodymo erdvėje. Tačiau renginys viršijo visus lūkesčius: tūkstančiai žiūrovų iš širdies palaikė D. Montvydą, šoko ir dainavo kartu, paversdami stadiono dydžio salę šauniausiu klubu.

Klubinės kultūros atstovams Donatas turėtų patikti. Kaip teigė vienas stiliaus guru – „jis bent jau avi batus, kurie pasiūti 2016 metais“. Koncerto scenoje atlikėjas išties pademonstravo šiuolaikinio pop muzikos dievuko įvaizdį, keliskart pakeisdamas savo stilingus džinsinius švarkus, kelnes ir sportinius batelius.

Vieną savo kūrinių atlikdamas kartu su tarptautinių operos scenų žvaigžde Edgaru Montvidu jis atrodė lyg jaunesnysis, patrakęs klasikos solisto brolis. Tačiau publikai tai labai patiko.

D. Montvydo koncerto scenoje pasirodė ir Vaidas Baumila su Monika Linkyte, atlikę praėjusių metų „eurovizinį“ hitą „This Time“.

„Esu labai dėkingas visiems savo svečiams: Vaidui, Monikai, Edgarui, taip pat Gyčiui Valickui. Ir žemai lenkiuosi pačiai geriausiai publikai, kurios atsiųstas energijos kamuolys pakėlė iki dangaus. Buvo nuostabu! Myliu savo fanus“, – po koncerto kalbėjo D. Montvydas.

Pirmadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje, skaičiuojant „eurovizininko“ palaikymui skiriamas lėšas, paaiškės, kiek dosnūs bus jo gerbėjai. Kokia tiksli suma reikalinga, siekiant maksimaliai įgyvendinti Donato komandos idėjas viename didžiausių planetos konkursų, kol kas sunku įvardinti. Viena aišku, kad renginyje, kurį pernai stebėjo beveik 200 milijonų žmonių, lengvo pasivaikščiojimo nepakaks.

„Po šios viešnagės Stokholme paaiškės daugiau. Dėl to ir atskridome, kad su Švedijos prodiuserių komanda konkrečiau galėtume suderinti mano pasirodymą. O šiandien dar važiuosime į specialų televizijos angarą išbandyti specifinių filmavimo detalių“, – pasakojo D. Montvydas.

D. Montvydo padėkos ir palaikymo koncertas – jau šį pirmadienio vakarą, 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Renginio vedėjai – Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.