Veidai

2021.01.11 18:02

Prieš Trumpą sukilo ir filmo „Vienas namuose“ gerbėjai: reikalauja panaikinti sceną, kurioje jis pasirodo

LRT.lt2021.01.11 18:02

Reaguodami į įvykius Jungtinių Amerikos Valstijų Kapitolijuje, sukilo ir žiemos švenčių klasika tapusio filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ gerbėjai – prašo panaikinti 1992 m. sukurto filmo sceną, kurioje trumpam pasirodo Donaldas Trumpas, praneša „Daily Mail“.

Donaldas Trumpas trumpai pasirodo vienoje filmo scenoje, kurioje pagrindiniam filmo veikėjui Kevinui (vaidina Macaulay Culkinas) parodo kelią viešbutyje. Viešbutis „Plaza“ 1992 m. ir priklausė posto palikti atsisakančiam buvusiam JAV prezidentui.

Ši nedidelė filmo scena D. Trumpui užtraukė kritiką nuo pat jo prezidentavimo pradžios 2016 m., tačiau įsisiubavus įvykiams Kapitolijuje, tvireryje įsiliepsnojo ir filmo gerbėjų pyktis. Tiesa, paties D. Trumpo paskyra tviteryje užblokuota.

„Nenurimsiu, kol jis nebus pašalintas iš filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ scenos“, – tokius ir panašius komentarus socialiniame tinkle rašė klasika tapusios vieno namuose pasilikusio Kevino istorijos gerbėjai.

Lapkritį duodamas interviu leidiniui „Insider“, filmo režisierius Christopheris Calumbusas sakė, kad filmuoti savo viešbutyje D. Trumpas leido tik su sąlyga, kad filmo kadre atsiras vietos ir jam. „Mes jam sumokėjome mokestį, tačiau jis pasakė, kad vienintelis būdas mums filmuoti Plaza viešbutyje – su sąlyga, jei ir jis pasirodys filme“, – sakė filmo režisierius.

Beje, tai – ne vienintelis filmas, kuriame šmėžuoja D. Trumpas. Kartu su žmona Melania jis trumpam pasirodė filme „Zoolander“, yra suvaidinęs serialo „Seksas ir miestas“ epizode ir kt.