Veidai

2021.01.11 11:15

COVID-19 neaplenkė ir atlikėjos Grimes, pandemijos skeptiko Elono Musko mylimosios

LRT.lt2021.01.11 11:15

Atlikėja ir JAV milijardieriaus Elono Musko mylimoji bei jo sūnaus mama Claire Boucher, žinoma scenos vardu Grimes, savaitgalį savo socialiniame tinkle pranešė užsikrėtusi koronavirusine infekcija.

32-ejų atlikėja apie tai, kad serga, pranešė instagramo istorijose, kur sakė: „Pagaliau sergu COVID-19, mėgaujuosi vaistų sukeltu sapnu."

Kaip rašo economictimes.com, išsamiau apie savo būklę ji nepasakojo, neatskleidė, ar koronavirusine infekcija užsikrėtė jos mylimasis E. Muskas bei praėjusiais metais gimęs poros sūnus.

LRT.lt primena, kad praėjusių metų lapkritį JAV milijardierius pranešė atlikęs COVID-19 testus ir jų rezultatai buvo skirtingi – vieni rodė, jog E. Muskas yra užsikrėtęs, kiti – kad sveikas. Testus jis nusprendė pasidaryti po to, kai jam atsirado sloga, kosulys, nežymiai pakilo temperatūra.

„Vyksta kažkas nepaprastai keisto. Šiandien pasitikrinau keturis kartus, – tąkart rašė jis. – Du testai buvo neigiami, du – teigiami. Tas pats aparatas, tas pats testas, ta pati slaugytoja.“

Tiesa, dar 2020-ųjų kovo mėnesį E. Muskas nesureikšmino pandemijos pavojaus ir pareiškė: „Manau, kad panika padarys daugiau žalos negu virusas.“ Praėjus dviem mėnesiams jis nepaisydamas Kalifornijoje įvesto karantino vėl atidarė ten įsikūrusią „Tesla“ elektromobilių gamyklą, būdamas įsitikinęs, kad vietos valdžia neišdrįs jo areštuoti.