Veidai

2016.03.25 12:44

Prie D. Montvydo palaikymo prisidės ir ypatingi svečiai

LRT.lt 2016.03.25 12:44

Jau šį šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks didžiausias atlikėjo Donato Montvydo koncertas „Tai mūsų laikas“. Šis koncertas bus dedikuotas ir D. Montvydo palaikymui prieš išvykstant į „Eurovizijos“ konkursą Stokholme.

Šeštadienio vakarą susirinkę žmonės išvys Edgaro Montvido ir Donato Montvydo duetą, kurį iki šiol galėjo išvysti tik „Pažaislio“ muzikos festivalio svečiai. E. Montvidas šiųmetį „Eurovizijos“ atstovą palaikyti specialiai atvyks iš pasaulinių gastrolių.

„Vertinu jį objektyviai – ne tik dėl to, kad mes – bendrapavardžiai, – šypsosi E. Montvidas. – Mane tikrai žavi tai, jog jis turi savitą stilių ir jo laikosi. Donato aistra muzikai – nesuvaidinta, tai yra jo varomoji jėga. Jis gyvena meile muzikai, nesistengdamas iš to daryti verslo. Tai nėra vienadienė žvaigždutė. Aš linkėčiau, kad jis žydėtų kaip Stingas ar Eltonas Johnas, kurie taip pat turi savo stilių ir juo seka.“

Koncerte „Tai mūsų laikas“ žiūrovai turės progą išvysti ir praėjusių metų atstovus „Eurovizijos“ konkurse – M. Linkytę ir V. Baumilą.

„Kartu su Vaidu dalyvaudami „Eurovizijoje“ sulaukėme labai didelio žmonių palaikymo. Tikrai ji jautėme. Manau, kad tai yra labai svarbu, todėl tikiu, kad Lietuva šiemet ir vėl susivienys, Donatui siųsdami kuo šilčiausius linkėjimus", – kalbėjo pernykštė šalies atstovė M. Linkytė.

Prie D. Montvydo pasirodymo „Eurovizijoje“ gali prisidėti ir kiekvienas gerbėjas, skambindamas trumpuoju numeriu 1419 (2 eur) nuo šio penktadienio iki kovo 31 d.

Taip pat galima prisidėti ir neribotomis piniginėmis sumomis, pervedant norimą sumą į asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ sąskaitą LT50 7044 0600 0773 0001 (AB SEB bankas) su prierašu „D. Montvydo palaikymas Eurovizijoje“.

Išvysti „Eurovizijos“ palaikymo koncertą bei palaikyti šalies atstovą trumpuoju tel. numeriu LRT TELEVIZIJOS žiūrovai  galės kovo 28 d., 21 val.