Naujienų srautas

Veidai2016.03.24 13:47

Argentinoje viešintis JAV prezidentas B. Obama sušoko tango

BNS 2016.03.24 13:47

Nepraėjusi nė parai po atvykimo į Buenos Aires JAV prezidentas Barackas Obama jau šoko tango.

Prezidentas ir pirmoji ponia Michelle Obama trečiadienį dalyvavo valstybinėje vakarienėje Argentinos sostinėje, kai jie netikėtai buvo nuvesti į šokių aikštelę poros specialiai nusamdytų profesionalių tango šokėjų.

Iš pradžių moteris tviskančia aukso spalvos suknele šoko su savo partneriu, bet vėliau ji nuvinguriavo prie B. Obamos, kuris sėdėjo prieš staliuko, ir jį pakvietė.

Prezidentas atrodė nustebęs ir mėgino mandagiai atsisakyti, bet šokėja neatlyžo.

Galiausiai ji pasiekė, ko norėjo, o B. Obamai teko pademonstruoti, kaip jis moka tango žingsnelius. Galbūt jo pasirodymas nebuvo nepriekaištingas, bet prezidentas galiausiai pagavo tempą. Muzikai sulėtėjus ir nutilus, jiedu buvo susikibę aukštai iškeltomis rankomis, o šokėja priglaudė prie B. Obamos aukštai iškeltą sulenktą koją. Visa tai vyko stebint šimtams vakarienės dalyvių.

Ponia Obama nebuvo palikta nuošalyje – ji sukiojosi į kairę ir į dešinę su šokėju juodais drabužiais.

Šis netikėtas epizodas įvyko baigiantis oficialiai vakarienei prie žvakių šviesos, kurį viešintiems Obamoms surengė Argentinos prezidentas Mauricio Macri. B.Obama tapo pirmuoju JAV prezidentu, atvykusiu į Buenos Aires su oficialiu vizitu per beveik 20 metų.

Sakydamas tostą vakarienės šeimininkui, B. Obama citavo argentinietį rašytoją Jorge Luisą Borgesą: „Ir dabar, manau, kad šioje šalyje mes tikrai turime teisę į viltį.“

„Tai yra nauja pradžia“, – pridūrė JAV vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi