Australo auksinis retriveris – neeilinis šuo. Jis šeimininkui kas rytą atneša ne šlepetes, o duonos kepalų ir keksiukų.
Australo auksinis retriveris – neeilinis šuo. Jis šeimininkui kas rytą atneša ne šlepetes, o duonos kepalus ir keksiukus.
Michaelas Shaw, gyvenantis Theresa Parke, esančiame pietvakarių Sidnėjuje plytinčiose kaimo vietovėse. Iki artimiausios parduotuvės nuo M. Shaw namų tenka važiuoti mažiausiai 10 minučių, tad šunytės Gillie šeimininkui smalsu, iš kur jo augintinė tempia kepinius.
Beje, Gillie susigundė tik pakeliu keksiukų, o visas kitas gerybes džiugiai atgabena iki pat namų, padeda laiptelių ir vizgindama uodegą viltingai laukia šeimininko, rašo upi.com.
„Ji dažnai į namus partempia kokio nors šlamšto, dažniausiai tai guminis batas ar kažkas panašaus. Man atrodo, tam, kad Gillie jaustųsi saugiai, jai būtina nuolat ką nors laikyti nasruose. Mylimiausias variantas – kimštas pliušinis žaisliukas, ji net lodama ant kaimynų jo nepaleidžia. Vis dėlto, tai, ką ji pradėjo nešti pastarosiomis dienomis mane labai nustebino“. – pasakojo šunytės savininkas M. Shaw.
Nei vienas iš M. Shaw kaimynų nesiskundė dėl dingusios duonos.