Veidai

2020.12.30 17:16

Monika Marija ir Dovydas Laukys parodė vestuvinius žiedus: juos puošia sutuoktinių pirštų atspaudai

LRT.lt2020.12.30 17:16

Atlikėja Monika Marija Paulauskaitė savo instagramo paskyroje pasidalijo džiugia žinia – ji ir aktorius, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys tapo vyru ir žmona. Žinia atlikėja sutiko pasidalinti ir su portalo LRT.lt skaitytojais.

Monika Marija socialiniame tinkle pasidalijo vestuvinių žiedų nuotrauka, kurios fone matyti ir sutuoktiniai. „Būdama maža turėjau visas įmanomas svajones apie savo vestuves, kaip ir, tikriausiai, dauguma mergaičių. Norėjau visko unikalaus ir kitokio – nuo vietos iki suknelės ir žiedų“, – rašė atlikėja.

Visgi sutikus tinkamą žmogų, net kruopščiai apgalvotos detalės tapo nebesvarbios, instagrame atviravo Monika Marija: „Tiesa ta, kad jei randi savo žmogų, nebereikia nieko – nei jokia suknelės medžiaga, spalva, krištolinės taurės ar būrys žmonių su balandžiais nesuteiks daugiau prabangos, negu kainuoja mylintis žmogus šalia.“

Vis dėlto žiedai – graži tradicija, rašė Monika Marija. Tai – ne tik papuošalas, bet ir gražiausius prisiminimus saugantis meilės simbolis. Poros rankas papuošė pagal specialų užsakymą pagaminti unikalūs auksiniai žiedai, ant kurių matyti sutuoktinio piršto atspaudas.

„Gaila, kad mažai tėra kažko unikalaus šitam pasauly, o ypač papuošalų. Ir šituos žiedus mes ne patys sugalvojom. Vienintelis ir unikalus yra tik pats žmogus – ir jo piršto atspaudas. Na, ir dar mūsų juvelyras. Nes vienintelis žino visas mūsų paslaptis. Ačiū komandai, kad išpildė mūsų...“ – dėkojo atlikėja.

Monika Marija ir Dovydas Laukys dalyvavo neseniai pasibaigusiame LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“. D. Laukiui su šokių partnere Melisa Valinovič projektas buvo itin sėkmingas – patekęs į finalą, po pasirodymo Dovydas tiesioginiame eteryje pirmiausia padėkojo žmonai.

Monikos Marijos šokių partneris buvo Justinas Mejeris-Ustin. Atlikėja sakė, kad nors projektas ir baigėsi, jis įžiebė meilė šokiams.

„Šokiai jau tapo mano aistra. Užsirašiau į papildomas pamokas ir pastaruoju metu šokti mokiausi jau ne tik su Justinu, bet ir su kitais treneriais. Šis projektas buvo labai didelis iššūkis, bet džiaugiuosi, kad mes su Justinu padarėme viską, ką galėjome. Galime savimi didžiuotis“, – portalui LRT.lt sakė kelionę šokių projekte baigusi Monika Marija.