Veidai

2016.03.16 17:15

D. Montell gerbėjai persistengė „Eurovizijos“ apklausoje

15min.lt2016.03.16 17:15

Panašu, kad Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas turi tokią didelę gerbėjų armiją, kad palaikymo dalyvaujant konkurse jam netrūks. Štai kai dainininkas pakvietė balsuoti už jį „Eurovizijos“ fanų tinklaraštyje Oikotimes.com, gerbėjai sureagavo taip aktyviai, kad tinklaraščio kūrėjai kuriam laikui net atėmė galimybę skirti savo balsą Donatui.

Vienas skaitomiausių „Eurovizijos“ gerbėjų tinklaraščių Oikotimes.com kasmet rengia apklausą, kas laimės konkursą. 

Šįmet jo kūrėjai taip pat pakvietė skaitytojus balsuoti už savo favoritus: atiduoti balsą buvo galima už visus „Eurovizijoje“ dainuosiančius atlikėjus. Tiesa, ši apklausa – it žaidimas, ir realios reikšmės rezultatams konkurse neturi.

Vykstantį balsavimą pastebėjo ir Lietuvai konkurse atstovausiantis Donatas Montvydas. Savo „Facebook“ paskyroje atlikėjas pakvietė gerbėjus atiduoti savo balsą jam. 

„Kviečiu balsuoti už mane jau tarptautiniame lygmenyje!“ – paragino D. Montvydas ir pasidalijo nuoroda į balsavimą. 

Gerbėjai, žinoma, suskubo reaguoti: tučtuojau ėmė balsuoti. Balsavo tiek daug, kad tinklaraščio kūrėjai neteko žado: dėl itin didelio Donatui skirtų balsų srauto kuriam laikui atėmė galimybę apklausoje balsuoti už Lietuvos atstovą. 

Susiklosčiusią situaciją Oikotimes.com paaiškino savo „Facebook“ paskyroje: „Dėl rimtų bandymų manipuliuoti balsais spėjant „Eurovizijos“ rezultatus, kaip tai vyko šiandien nuo 7 VAL. ryto ir tęsėsi iki 12.20 val., balsuoti už Lietuvos atstovą kurį laiką nebus galima.“

Kada tiksliai bus galima vėl balsuoti už D. Montvydą, tinklaraščio kūrėjai nedetalizavo. Tačiau gerbėjai iš Lietuvos jau spėjo pasipiktinti: komentuodami „Facebook“ tinkle stebisi, kodėl apklausoje Lietuvos atstovas nebenurodomas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.