Veidai

2016.03.14 11:01

D. Montvydas – apie eurovizinius tikslus ir pasirodymų kainas

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.03.14 11:01

Tikrai galime laimėti „Euroviziją“, bet tam reikia nekasdienio darbo ir didelių investicijų. Taip sakė pirmadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ svečiavęsis nacionalinės atrankos nugalėtojas Donatas Montvydas.

„Atranką laimiu jau antrąjį kartą. Tikslai šįkart didesni – pasiekti geresnį rezultatą. Manau, patirtis leidžia visai kitaip išnaudoti „Eurovizijos“ galimybes. O džiaugsmas toks pat didelis, kaip ir pirmąjį kartą. Kai manęs klausia, koks jausmas laimėti nacionalinę atranką, atsakau, kad tai – svajonės išsipildymo pojūtis, euforija“, – kalbėjo kartu su prodiuseriu Martynu Tyla į LRT ryto laidą atvykęs dainininkas.

Atlikėjas teigė, kad sukaupta patirtis po laimėjimo leido taip nebesijaudinti ir teisingai pasirinkti sekmadienį praleisti su šeima, o ne spaudos konferencijose.

D. Montvydas tikino, kad nacionalinės atrankos komisijos palaikymas jam buvo labai svarbus. O dar daugiau pasitikėjimo savimi ir tikėjimo savo eurovizine daina atlikėjui suteikia kitų Europos šalių konkursiniai kūriniai.

„Tikrai galime laimėti „Euroviziją“, bet tam reikia nekasdienio darbo ir didelių investicijų“, – teigė atlikėjas, kurio žodžius patvirtino ir M. Tyla.

„Esame nusiteikę labai geriems rezultatams – laimėti „Euroviziją“. Žinome, kur einame ir ko mums reikia. Daug kam įdomios dalyvavimo „Eurovizijoje“ kainos. Galiu pasakyti, kad vien nacionalinėje atrankoje kainavo apie 20 000 Eur. O pasirodymui Stokholme bus samdoma profesionali televizijos prodiuserių ir režisierių komanda, tad žinome, kad tai kainuos. Be abejo, mums bus labai reikalingas lietuvių palaikymas“, – sakė prodiuseris.

Nuo 1997-ųjų nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose dirbantis atlikėjų vadybininkas patikino, kad ką tik pasibaigusi nacionalinė atranka buvo pati stipriausia per visus tuos metus.

Kovo 26-oji D. Montvydui bus ypatinga diena. Kauno „Žalgirio arenoje“ vyks atlikėjo palaikymo koncertas, kurio metu bus renkamos lėšos dainininko pasirodymui „Eurovizijoje“. Taip pat bus pristatytas dviejų metų triūsą apibendrinantis naujas atlikėjo albumas. Koncertas bus tiesiogiai transliuojamas per LRT TELEVIZIJĄ.

Visas pokalbis – laidos reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt