Veidai

2016.03.13 00:06

D. Montvydas: šis pojūtis man jau pažįstamas

Miglė Talalytė, LRT.lt 2016.03.13 00:06

Šiais metais Europos dainų konkurse mūsų šalies garbę gins Donatas Montvydas su daina „I‘ve Been Waiting For This Night“. Iškart po atrankos finalo atlikėjas tikino besidžiaugiantis laimėjimu, ir pripažino, kad šis jausmas jam jau pažįstamas.

„Tas pojūtis man pažįstamas, džaugiuosi, kad šią akimirką jis sugrįžo. Man labai svarbu vėl prisiliesti prie pasaulio galimybių, ir manau, dalyvavimas „Eurovizijoje" tai leidžia", – po pergalės dėstė D. Montvydas. 

Atlikėjas teigė su nekantrumu laukiantis pirmadienio, kuomet skambins savo kūrybinei komandai Švedijoje ir kurs planus didžiajam Europos dainų konkursui.

„Jau yra renkami „Eurovizijos“ favoritų top penketukai ir dešimtukai ir ten aš matau save. Panašu, kad Europa jau žino šią dainą ir tuo labai džiaugiuosi. Tikiuosi, kad su mano komanda sugebėsime padaryti puikų šou ir išnaudoti visas galimybes. Manau, kad prasčiau tikrai nebus", – tvirtino dainininkas.

Paklaustas, ar pavojingas sveikatai yra jo pasirodymo metu atliekamas šuoliukas, nacionalinės atrankos nugalėtojas neslėpė, kad tam prireikė labai daug pasiruošimo.

„Dėkoju kovų menų mokyklai, kurioje mokiausi šio triuko. Žinoma, jam išmokti tikrai prireikė ne vienos dienos. Triukas išties yra pavojingas sveikatai, nes griūvant galima atsitrenkti galva į grindis. O stiklinės scenos grindys šio triuko atlikimo taip pat nepalengvina", – kalbėjo D. Montvydas.

Atlikėjas teigė treniruočių metu kasdien atlikdavęs po 125 tokius šuoliukus, dėl to finalo metu jautėsi pakankamai užtikrintas.

Lietuvos eurovizinės delegacijos vadovas Audrius Giržadas svarstė, kad didžiojo konkurso rengėjams D. Montvydo atliekamas triukas gali kelti dvejonių. „Manau, kad švedai tikrai lieps pasirašyti krūvą popierių, kuriuose parašyta, kad Donatas bus pats atsakingas už savo saugumą scenoje. Tiesą sakant, dar prieš nacionalinės atrankos finalą sulaukėme klausimo iš Švedijos, ar D. Montvydas sėkmės atveju ketina atlikti šuolį ir Stokholme. Teko patvirtinti šį faktą“, kalbėjo LRT TELEVIZIJOS vyriausiasis prodiuseris.

Po pergalės nacionalinėje atrankoje atlikėjas dėkojo savo šeimai, pritariančiosioms vokalistėms, kūrybinei komandai, ilgamečiui vadybininkui Martynui Tylai ir LRT darbuotojams, dirbusiems su D. Montvydu visos atrankos metu.