Veidai

2020.12.17 13:51

„Ministro ryte“ Evelina Dobrovolska dėkojo savo vyrui ir papasakojo apie išsprūdusį didžiausią laimikį

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.12.17 13:51

Atvirauti apie šeimą nelinkusi teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Ministro rytas“ negailėjo gražių žodžių savo sutuoktiniui, išėjusiam vaiko priežiūros atostogų. „Mano patirtis rodo, kad vyrai puikiai moka atlikti visas reikalingas funkcijas, būti šalia, kai to reikia. Nebent nesuderina kepurės ir šaliko spalvų“, – sakė ji.

Šį rytą ministrę pažadino žadintuvas, tačiau įprastai rytais ją žadina šuo, katė arba vaikas, nors moteris ir mėgsta ilgiau pamiegoti.

Savęs azartiška E. Dobrovolska nelaiko, tačiau su laidos vedėju Ignu Krupavičiumi sutiko pažaisti žaidimą „Tiesa – drąsa“. Atskleisti tiesą pasirinkusi politikė papasakojo, koks didžiausias jos pagautas laimikis – ne paslaptis, kad E. Dobrovolska labai mėgsta žvejoti.

„Didžiausias mano laimikis, deja, nutrūko. Sugebėjau pagauti lašišą, kuri sugebėjo nuo manęs pabėgti. Bet kokiu atveju būčiau ją paleidusi, nes paleidžiu visus savo laimikius. Tad savo tikrojo didžiojo laimikio dar ištraukti nepavyko“, – kalba pašnekovė.

Apie šeimą nemėgstanti kalbėti Dobrovolska prasitarė, kaip namuose bendrauja su vaiku: esame ta mišri šeima

Ministrė tiki – darbas tikrai netrukdys kartas nuo karto pažvejoti, be to, tai galima daryti net Vilniaus centre. Anot žvejybos entuziastės, daug kas nustemba sužinoję, kad Vilniaus centre yra nuostabių vietų pažvejoti, o tam tikru sezono metu čia galima pagauti net lašišą ar šlakį.

Dar viena veikla, kuria mėgsta užsiimti teisingumo ministrė – šachmatai. Nors šachmatuose įgyti įgūdžiai susikaupti, suprasti, kad yra keli ėjimai, ir planuoti padeda ne vienam politikui, dabar E. Dobrovolska sužaisti šachmatų partiją randa laiko tik su vyru.

Atvirauti apie šeimą nelinkusi moteris laidoje dėkojo savo sutuoktiniui: „Šiandien neturėjau kito pasirinkimo norėdama tęsti savo veiklą, mano vyras buvo tas, kuris išėjo vaiko priežiūros atostogų. Šiemet jis jau jose yra trečius metus. Vyras puikiausiai susitvarko, mano patirtis rodo, kad vyrai puikiai moka atlikti visas reikalingas funkcijas, būti šalia, kai to reikia. Nebent nesuderina kepurės ir šaliko spalvų.“

E. Dobrovolska namuose su vaiku kalba lenkiškai, vyras – lietuviškai. Tarpusavyje sutuoktiniai bendrauja lietuvių kalba. Mišrioje šeimoje augančiam vaikui moteris nori perduoti savo patirtį ir kultūrą.

Kaip visada laidos komanda paruošė staigmeną ministrui – šįkart pakalbino politikės baigtos mokyklos direktorių, kuris apie ją pasakė: „Niekuo per daug neišsiskyrė, bet buvo įdomi mokinė, labai savarankiška ir visada turinti savo nuomonę ir poziciją.“

„Nuomonės ir aiškių vertybinių pozicijų turėjimas ir leidžia atnešti pokyčius. Manau, mokykloje dalyvavimas popamokinėje veikloje, kaip debatų klube, rašymas į mokyklos laikraštį, suteikia galimybę reikšti tą nuomonę, gauti palaikymą iš mokyklos, kas, manau, labai svarbu“, – įsitikinusi ji.

Taip pat laidos komanda susisiekė su buvusiais teisingumo ministrės kolegomis, kurie ją sveikino ir negailėjo linkėjimų.

„Evelina, esi man sakiusi, kad norint pakilti į viršų reikia būti kantriam ir dirbti savo darbą. Tai buvo prieš metus, o dabar tu – Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė. Tai įrodo, kad gali gyventi pagal šią mantrą kaip niekas kitas“, – sakė viena buvusių kolegių.

Plačiau – gruodžio 17 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Apie šeimą nemėgstanti kalbėti Dobrovolska prasitarė, kaip namuose bendrauja su vaiku: esame ta mišri šeima