Veidai

2020.12.05 20:05

„Šok su žvaigžde“ įtampa auga: kova dėl nugalėtojų titulo baigėsi dar vienai porai

atnaujinta 23.01, papildyta Joringio ir Viktorijos komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.12.05 20:05

Projekto „Šok su žvaigžde“ favoritais laikomi Kristina ir Justas bei Dovydas ir Melisa vėl skynė komisijos dešimtukus ir pasidalijo pirmąją teisėjų balų lentelės vietą. Sėkmės šįkart pritrūko Joringiui ir Viktorijai – dešimtąjį projekto vakarą jie pasitraukė iš kovos dėl nugalėtojų titulo.

10-ąjį projekto vakarą ant parketo kovą tęsė atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. Būtent Viktorijai ir Joringiui vakaro pabaigoje teko atsisveikinti su projektu.

„Labai gaila“, – portalui LRT.lt sakė Joringis ir Viktorija, tačiau patikino, kad šis projektas dovanojo jiems gražią draugystę. „Prasidėjus projektui negalvojome, kiek pavyks nueiti, neskaičiavome laidų ir tiesiog norėjome atlikti kuo daugiau šokių. Mums pavyko sušokti visus dešimt šokių ir manau, kad mes dar pašoksime“, – sakė Joringis.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurių laimėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas. Už labiausiai patikusias poras telefonu balsavo projekto žiūrovai.

Pirmieji ant parketo pasirodė Dovilė ir Edvinas. Pora atliko ketvirtojoje projekto laidoje šoktą Vienos valsą pagal žinomą Bjelle ir Peru kūrinį „Brolužis“. Prieš kelias savaites šis šokis pelnė 24 balus.

„Stebėdamas šį pasirodymą labai džiaugiausi. Tematika yra labai jautri, o jums pavyko ją perteikti. Dovile, išmokote valdyti šokį ir juo paveikti žiūrovą“, – šįkart kalbėjo V. Visockas. Jam antrino kiti teisėjai, negailėję porai komplimentų. Šokis pelnė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. Pirmas šokis, X laida

Joringis ir Viktorija ant parketo sugrąžino kiek netradicinį, tačiau originalų, stilingą ir emocingą čia čia čia. Šis šokis ankstesnėje laidoje porai buvo pelnęs 17 balų. „Turbūt tai vienas įsimintiniausių mūsų Lotynų Amerikos šokių, norėjosi jį pašokti geriau nei praėjusį kartą“, – atskleidė Joringis. Šis poros čia čia čia buvo įvertintas 20 balų.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. Pirmas šokis, X laida

Edgaras ir Katerina jau kartą buvo virtę slaptaisiais agentais, bylas narpliojusiais sambos ritmu. Tą kartą teisėjai poros pasirodymą įvertino 20 balų. Dalyviai vėl pasipuošė agentų kostiumais ir šįkart jiems sekėsi geriau. „Tai yra geriausias jūsų šokis! Gerų pasirodymų buvo ir anksčiau, tačiau šis – labai charizmatiškas“, – patikino J. Kučinskas. Slaptų agentų samba pelnė 22 balus.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. Pirmas šokis, X laida

Kristina ir Justas vėl sugrąžino Vienos valsą, kurį atliko septintojoje projekto laidoje. „Tegul šis šokis bus paminklas visiems, kurie atsilaikė prieš priklausomybes, ir tiems, kurie, deja, buvo per silpni“, – tada apie savo pasirodymą kalbėjo KaYra. Būtent šis poros valsas tapo pirmuoju antrojo projekto šokiu, pelniusiu visus tris teisėjų dešimtukus ir gavusį aukščiausią įmanomą teisėjų vertinimą.

Jautrus poros pasirodymas teisėjus ir vėl paliko be žodžių. „Gražu, nuostabu, muzikalu, techniška, su pagarba žiūrovams ir teisėjams. Ačiū“, – sakė V. Visockas, parašęs porai 10 balų. Tiek pat porai skyrė J. Kučinskas ir E. Visockaitė. Šokis ir antrą kartą pelnė 30 balų.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. Pirmas šokis, X laida

Praėjusią savaitę 30 balų už savo pasodoblį pelnė ir Dovydas su Melisa. Dešimtąjį projekto vakarą jie vėl atliko čia čia čia, kuris buvo jų prisistatymas pirmąjį projekto vakarą. „Nesuprantu, kaip pirmoje laidoje galima taip sušokti, juolab, kad tai – vienas sudėtingiausių šokių, – tąkart po pasirodymo stebėjosi J. Kučinskas. Komplimentų porai tąkart negailėjo ir kiti komisijos nariai bei skyrė porai 27 balus.

Nuo spalio pradžios gerokai patobulėjusiam Dovydui teisėjai ir vėl negailėjo pagyrimų. „Dovydai, jūs esate talentas. Matau smarkiai pagerėjusį kūno darbą, puikus vienas kito pajautimas“, – pastebėjo E. Visockaitė.

J. Kučinskas šypsojosi, kad žiūrėdamas šį pasirodymą ir pats norėjo šokti drauge. „Šiame šokyje mačiau viską, ko reikia. Jūsų technika – kaip neblogos klasės sportinių šokių šokėjo“, – pridūrė V. Visockas. Teisėjai porai skyrė tris dešimtukus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Pirmas šokis, X laida

Antrojoje vakaro dalyje poros atliko naujus savo šokius. Antrasis Dovilės ir Edvino šokis – rumba, atliktas pagal Justės Arlauskaitės – Jazzu kūrinį „Po mano oda“.

„Man atrodo, kad Jazzu korta mesta, ši suknelė, palaidi plaukai... Labai stiprios kortos. Nenorėjau, kad šis šokis baigtųsi. Atrodo, kad kažkaip kitaip pamačiau Dovilę, galbūt ji ir pati save kitaip pajautė“, – svarstė J. Kučinskas. Anot V. Visocko, nesinorėjo žiūrėti į poros kojas, techniką – šokis nuo pat pradžių pagavo ir nešė iki pabaigos. Rumba poros balų taupyklę papildė dar 24 balais.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. Antras šokis, X laida

Pirmojoje vakaro dalyje atlikę netikėtą ir trankų čia čia čia, antrojoje vakaro dalyje Joringis ir Viktorija buvo itin elegantiški ir gracingi – pora atliko lėtą valsą pagal gerai žinomą kūrinį „Moon River“. Sentimentalus šokis pelnė 22 balus.

Šis pasirodymas tapo paskutiniuoju poros pasirodymu projekte. „Jis buvo apie prisiminimus – kiekvienas turi sau brangių akimirkų, į kurias norisi sugrįžti, ypač dabar, šventėms artėjant“, – sakė Joringis. Veikiausiai prisiminimais į šokių projektą dar sugrįš ir Joringis su Vika, padovanoję žiūrovams dešimt įsimintinų pasirodymų.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. Antras šokis, X laida

Pakeliauti laiku kvietė ir Edgaras su Katerina – fokstrotą jie atliko tarsi elegantiška pora iš praėjusio amžiaus. „Jums labai tiko šis šokis, turbūt ir pats tai pajautėte. Per daug vaidybos ir emocijų šiam fokstrotui nebūtų tikę, tad labai gerai atrodė, kai taip švelniai šokote ir asistavote savo partnerei. Bravo“, – džiaugėsi E. Visockaitė. Edgarui priekaištų beveik neturėjo ir kiti teisėjai. Edgaro eleganciją atskleidęs damos ir džentelmeno fokstrotas pelnė 25 balus.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. Antras šokis, X laida

„Kas nugalės – meilė ar neapykanta?“ – prieš savo pasodoblį svarstė KaYra ir Justas. „Tai buvo ilgas, techniškai sudėtingas ir labai tiksliai atliktas šokis. Matėme ir nemažai anksčiau jau atliktų triukų ir tai man nelabai patiko“, – prisipažino J. Kučinskas, pridūręs, kad truputį pasigedo šokio sielos. Jam antrino ir V. Visockas, teigęs, kad šokis buvo atliktas gerai, tvarkingai, tačiau stokojęs charakterio. „Vis dėlto, taip švariai atlikto šokio šiandien dar nemačiau“ – patikino E. Visockaitė. Pasodoblis įvertintas 27 balais.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. Antras šokis, X laida

Vakarą užbaigė Dovydo ir Melisos Vienos valsas. „Šokis geras, sudėtingas, logiškas, tik pasigedau pabaigos“, – svarstė V. Visockas, o E. Visockaitė spėjo, kad šią porą tikrai išvysime „Šok su žvaigžde“ finale, tad siūlė patobulinti kelias technines detales. Vienos valsas porai pelnė 27 balus. Dovydas ir Melisa bei prieš tai šokusi KaYra ir Justas surinko po 57 balus ir pagal teisėjų balus tapo vakaro lyderiais.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Antras šokis, X laida

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje ir 10-osios „Šok su žvaigžde“ laidos įraše.

Šok su žvaigžde. Dviejų porų lygi lyderystė ir išlikęs TOP ketvertukas, kuriame nebus Joringio ir Vikos

Prieš tiesioginę „Šok su žvaigžde“ transliaciją portalas LRT.lt apsilankė projekto užkulisiuose. Dovilė ir Edvinas bei Edgaras su Katerina prisiminė jautriausius ir įsimintiniausius savo pasirodymus, o Edgaras pasidalijo ir patarimais apie namų puošybą artėjant šventėms.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiuose – jubiliejinės 10-osios laidos laukimas: dalyviams savaitės prabėgo itin greitai