Veidai

2020.12.04 16:01

Į Turniškes Ingrida Šimonytė kraustysis su šuneliu, atkeliavusiu iš prieglaudos

LRT.lt2020.12.04 16:01

Į vyriausybinę rezidenciją Turniškėse premjerė Ingrida Šimonytė kraustysis ne viena – į jos namus iš prieglaudos atkeliavo keturkojis Jorkšyro terjeras. Apie tai politikė prakalbo Seime vykusioje konferencijoje žiniasklaidai.

„Norėjau išlaikyti nors šuns privatumą, – žurnalistų paklausta apie naują augintinį Seime šypsojosi I. Šimonytė. – Kol kas dar tik bandomasis laikotarpis, turi pasiteisinti kaip tinkama globėja.“

Politikė augintinį pasiėmė iš prieglaudos. Ji sako, kad norėjo nedidelio šuniuko, kad kokį jai pasiūlė, tokį ir paėmė. „Norėjau mažo šuns, tai buvo vienintelis reikalavimas. Jei sutiks šuo, bus ir nuotrauka feisbuke“, – juokėsi I. Šimonytė. Taip su ja kartu apsigyveno Jorkšyro terjerų veislės šunelis.

Panašu, kad turėti šunį – sena politikės svajonė. Praėjusiais metais portalui LRT.lt duotame interviu I. Šimonytė pasakojo, kad ji yra šunų žmogus.

„Nuo kokios 10 klasės abi su sese labai norėjome šuniuko, bet mano tėtis buvo senos mokyklos žmogus, kuriam šuniukas turėjo būti prie būdos, o bute šuniuko iš viso būti negalėjo. Tačiau mama mums vieną dieną parnešė šuniuką ir tada mes pažadėjome būti labai geros, tėtis labai supyko ir buvo namuose didelė drama. Bet tas šuniukas tėtį galiausiai papirko savo tokiu dideliu dėmesiu ir tėtis pasidavė. Buvo visiškas matriarchatas, nes šuniukas irgi buvo „mergaitė“.

Paskui turėjome du šunis, nes mūsų kalė atsivedė šuniukų ir vieną pasilikome, vėliau senoji numirė. Tada vėl turėjome tik vieną. Bet kaimynas netyčia bumbtelėjo mano šuniukui per pakaušį ir tas jaunas šuniukas iškeliavo į amžinuosius šuniukų medžioklės plotus. Nuo to laiko aš šuns neturiu.

Aš labai noriu šuns. Aš visų šunų noriu. Pamatau vieną šunį – noriu, pamatau prieglaudos puslapyje feisbuke šunį – noriu. Aš visų šunų noriu, turiu tokią problemą. Tik dabar fiziškai jau būtų sudėtinga prižiūrėti, kad jam būtų komfortiška“, – pasakojo ji.

Šimonytė: ankščiau nebuvo matytas toks kandidatų aptarinėjimas formuojant Vyriausybę