Veidai

2020.12.04 13:54

Ko „Šok su žvaigžde“ laukti šeštadienį: dalyviai kvies keliauti laiku ir prikels pamiltus personažus

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.12.04 13:54

Antrojo projekto „Šok su žvaigžde“ finalas nenumaldomai artėja, šį šeštadienį – dešimtoji projekto laida. Joje pasirodys penkios poros ir atliks net po du šokius: vieni primins pačius pirmuosius savo pasirodymus, kiti – originaliausius. Dalyviai žada žiūrovus pakviesti į kelionę laiku ir užburti jautriais pasirodymais.

Aistras ant parketo kaitins stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj.

„Idėjų nestigo nuo pat projekto pradžios, tad jų atsargos dar neišsemtos. Žinoma, kiek sudėtingiau su lėtais standartiniais šokiais, tokiais kaip lėtas valsas, kurį šoksime šią savaitę. Stengsimės įgyvendinti gražią idėją, kurią kiekvienas žiūrovas galės interpretuoti savaip.

Kaip kontrastą lėtam valsui ir gražiai senai dainai, ant parketo sugrąžinsime čia čia čia, atliekamą pagal ganėtinai trankią muziką. Pamenu, netgi projekto teisėjas Justas Kučinskas po to, kai pirmą kartą šį šokį atlikome trečiojoje laidoje, kalbėjo, kad jam po tokių ritmų inkstai virpėjo“, – portalui LRT.lt sakė Joringis.

Net du šokius rytojaus vakarui ruošia ir Dovydas su Melisa – jie atliks Vienos valsą ir kartos čia čia čia. Būtent čia čia čia pora atliko pirmojoje projekto laidoje. „Nesuprantu, kaip pirmoje laidoje galima taip sušokti. Ča ča ča – vienas sudėtingiausių šokių, – tąkart po pasirodymo stebėjosi Justas Kučinskas. Komplimentų šokiui negailėjo ir Virginijus Visockas bei Lina Chatkevičiūtė, gyrę Dovydo techniką ir atlikimą bei porai skyrę 27 balus. Galbūt šįkart jiems vėl pavyks pelnyti 30 teisėjų balų? Būtent tris dešimtukus porai teisėjai skyrė už praėjusios savaitės pasodoblį.

Dovydas intriguoja, kad rytojaus Vienos valsas gali kiek nustebinti – galbūt išvysime juos šiek tiek robotizuotus.

O Edgaras atskleidžia, kad jiedu su Katerina kvies pakeliauti laiku – pirmojoje vakaro dalyje jiedu primins penktąją projekto laidą ir slaptųjų agentų sambą, o antrojoje laidos dalyje atliks dar žiūrovams nerodytą fokstrotą. „Kai išgirs skambančią muziką ir pamatys mūsų stilių, žiūrovai patys supras, į kurį laikmetį juos kviečiame“, – atskleidė Edgaras.

Dovilė ir Edvinas taip pat kvies į jautrią kelionę – jie atliks Vienos valsą pagal Bjelle ir Peru kūrinį „Brolužis“. „Iš tiesų ir antrasis mūsų šokis bus atliekamas pagal lietuvišką kūrinį, atliksime jausmingą rumbą. Beje, šįkart nebūsime personažais, būsime tiesiog Dovilė ir Edvinas“, – sakė LRT sporto žurnalistė.

Šeštadienį portale LRT.lt – išsamus pokalbis su Dovile Šeduikyte.

Prisiminkite 9-ąją projekto „Šok su žvaigžde“ laidą.

Šok su žvaigžde. IX laida. Hario Poterio sugrįžimas, „Draugų“ šokis ir atsisveikinimas su Richardu Jonaičiu