Veidai

2020.12.01 17:08

Marius Povilas Elijas Martynenko pavasarį sūpuos dar vieną sūnų

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.12.01 17:08

Džiugia naujiena apie šeimos pagausėjimą rašytojas, aktorius ir laidos „Zachor. Atsimink“ vedėjas Marius Povilas Elijas Martynenko pasidalijo su savo socialinio tinklo sekėjais. „Palaimingas laukimas“, – vėliau džiaugėsi ir kalbėdamas su portalu LRT.lt.

„Iššūkių netrūksta – pats karantinas jau yra nemenkas iššūkis, atsiranda papildomų rūpesčių kuriant savo namus, o užsidarius darželiams, daugiau dėmesio reikia mūsų sūnui Emanueliui, tad kartais buitis atrodo sudėtinga.

Tačiau, kad ir kokios sąlygos būtų, kad ir koks būtų pasaulio, šalies ar miesto kontekstas, žmonija sugebėjo išgyventi ir karus, ir kataklizmus, tad ir tokiame fone mūsų laukimas yra palaimingas“, – portalui LRT.lt sakė M. P. E. Martynenko. Ir čia pat pridurė, kad skųstis nėra dėl ko: „Mano mama viena augino du vaikus, tuo metu nebuvo net sauskelnių, buvo tik palutės, kurias skalbti reikėjo šaltame vandenyje. Tad, jei man pradeda atrodyti, kad buitis yra sunki, prisimenu, kad arti turiu tokį pavyzdį, mokantį ištvermės ir kantrybės.“

Praėjusių metų rugpjūtį M. P. E. Martynenko su žmona, rašytoja, aktore Aušra Giedraityte susilaukė pirmagimio Emanuelio. Žinia, kad sūnus turės brolį ir jaukia šeimos akimirka rašytojas pasidalijo savo socialiniame tinkle.