Veidai

2020.12.03 18:26

Geriausiai teisėjų įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: artėjant finalui pabiro dešimtukai

LRT.lt2020.12.03 18:26

Projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai nuo praėjusio šeštadienio atlieka ne po vieną, o po du šokius, tad vakaro pabaigoje susumuojami teisėjų balai už du pasirodymus. Po įspūdingų praėjusio šeštadienio pasirodymų teisėjai negailėjo dešimtukų, o vienai porai pavyko pakartoti šio sezono rekordą.

9-ąjį projekto vakarą ant parketo pasirodė stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, o taip pat vakaro pabaigoje su projektu atsisveikinę laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Po dviejų šokių pirmąją vietą teisėjų balų lentelėje užėmė Dovydas ir Melisa, iš viso surinkę 58 balus. Teisėjai sakė, kad tai yra pora, dėl kurios verta laukti finalo. Dalyvių kvikstepą komisija vadino tvarkinga netvarka ir jį įvertino 28 balais. V. Visockas už šį šokį jiems skyrė dešimtuką.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Pirmas šokis, IX laida

Tačiau po antrojo poros šokio, pasodoblio, teisėjai neatsilaikė ir visi trys porai skyrė aukščiausius balus ir jų sąskaitą papildė 30 balų. Tai antras kartas šiame sezone, kai poros pasirodymas įvertinamas vien dešimtukais (prieš porą savaičių 30 balų už savo šokį buvo pelnę Kristina ir Justas).

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. Antras šokis, IX laida

Antrojoje teisėjų balų lentelės vietoje – 57 balus surinkę Kristina ir Justas. Pirmasis jų šokis pelnė Linos Chatkevčiūtės ir Virginijaus Visocko dešimtukus, o Justas Kučinskas porai skyrė 9 balus.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. Pirmas šokis, IX laida

Itin smagus ir energingas buvo antrasis poros šokis. Suskambus kultinio serialo „Draugai“ garso takeliui, ant parketo atsirado ir legendinė sofa, ir serialo herojai. Rachel ir Rosso porą ant parketo įkūnijo Kristina ir Justas, atlikę kvikstepą. Šis poros šokis pelnė 28 balus.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. Antras šokis, IX laida

Trečiojoje teisėjų balų lentelės vietoje įsitaisė Joringis ir Viktorija, surinkę 48 balus. Abu jų šokiai šįkart pelnė po 24 balus. Pirmojoje vakaro dalyje jie atliko jau ankstesnėse laidose matytą pasodoblį.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. Pirmas šokis, IX laida

Po to, pora nusprendė papasakoti, kas dedasi žaislų parduotuvėje naktį – ten kartais atgyja lėlės. Barbe ir Kenu tapę dalyviai sukosi fokstroto ritmu.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. Antras šokis, IX laida

Prisiminkite visus 9-ojo „Šok su žvaigžde“ vakaro pasirodymus.

Šok su žvaigžde. IX laida. Hario Poterio sugrįžimas, „Draugų“ šokis ir atsisveikinimas su Richardu Jonaičiu