Veidai

2020.11.30 10:05

„Labas rytas, Lietuva“ švenčia 33-iąjį gimtadienį: tiesioginis eteris nešykštėjo šypsnį sukėlusių akimirkų

žiūrėkite achyvinius kadrus
LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.11.30 10:05

Lapkričio 30-oji – laidos „Labas rytas, Lietuva“ gimtadienis. Šiandien laida skaičiuoja jau 33-ejus metus, kurie buvo gausūs linksmiausių akimirkų. Tiesioginis eteris tuo ir įdomus: niekada nežinai, kas gali nutikti.

Jau 33-ejus metus žodžiais „labas rytas“ Lietuvą žadina anksčiausiai šalyje prasidedanti informacinė laida „Labas rytas, Lietuva“. Ilgaamžiškumu ji nusileidžia tik daugiau nei penkis dešimtmečius transliuojamai „Panoramai“.

Per visą laidos gyvavimo laikotarpį pasikeitė beveik penkiasdešimt vedėjų. Kasryt su žiūrovais sveikindavosi Henrikas Vaitiekūnas, Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Inga Raižytė, Vytautas Makauskas, Jogaila Morkūnas, Guoda Pečiulytė ir daugelis kitų.

„Labas rytas, Lietuva“ švenčia 33-ejų metų gimtadienį: prisiminkite linksmiausias laidos akimirkas ir kuriozus

Kad laida „Labas rytas, Lietuva“ kasdien pasiektų žiūrovus, dirba dešimtys žmonių: redaktoriai, režisieriai, garso ir vaizdo operatoriai, montuotojai, reporteriai.

Prieš 33-ejus metus vos 20 minučių trukusi ryto laida dabar tęsiasi tris valandas, o pagrindinė jos misija išliko ta pati – informuoti žiūrovus apie naujausius įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

Laida darbo dienomis ir šeštadieniais transliuojama tiesiogiai, tad jos kūrimu besirūpinantys žmonės keliasi dar prieš saulei patekant. Taip anksti pradėjus darbus neišvengiama įvairių netikėtumų.

Linksmuosius archyvinius kadrus žiūrėkite lapkričio 30 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

„Labas rytas, Lietuva“ švenčia 33-ejų metų gimtadienį: prisiminkite linksmiausias laidos akimirkas ir kuriozus