Veidai

2020.11.27 13:30

Ko „Šok su žvaigžde“ laukti šeštadienį: projekte permainos – ant parketo vėl išvysime 12 šokių

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.27 13:30

Permainos projekte „Šok su žvaigžde“ – nuo šeštadienio poros šoks ne po vieną, o po du šokius. Laukia žaidimai šachmatais ir jausmais, žinoma žaislų pora ir kūriniai pagal ryškiausias pastarojo meto kino juostas.

Nuo šio šeštadienio poros atliks po vieną naują ir vieną ankstesnėse laidose jau atliktą savo šokį. Dalyviai neslepia – pasiruošti dviem pasirodymams ne taip paprasta – tai reikalauja daugiau laiko repeticijų salėje, daugiau pastangų.

Tačiau stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė neketina nuleisti rankų.

Edgaras ir Katerina ant parketo vėl sugrąžins jau anksčiau matytą lėtą valsą, sužavėjusį teisėjus ir komisiją. „Kadangi valsą šokome jau senokai, teko prisiminti ir kūnui priminti, kaip tas šokis atliekamas, – portalui LRT.lt sakė Edgaras. – Iššūkis buvo ir naujas šokis – atliksime rumbą pagal juostoje „Taip gimė žvaigždė“ („A Star is Born“).“

Nelengva ši savaitė buvo ir Dovilei su Edvinu. Anot žurnalistės, su kiekviena laida vis labiau reikia pasukti galvą, kad sugalvotų ką nors įsimintino, pastatytų ir išmokti naują choreografiją, prisimintų jau atliktą šokį. „Atrodo, kad nieko nespėji – iš darbų skubi į repeticijas, kurios dabar trunka ilgiau.

Žiūrovams priminsime savo pasodoblį ir sušoksime dar nematytą šokį – fokstrotą. Truputį žaisime šachmatais, galbūt ir jausmais“, – atskleidė Dovilė.

Fokstroto žingsnius jau dailina ir Joringis bei Viktorija. „Teko prisiminti ankstesnėje laidoje jau atliktą pasodoblį ir išmokti fokstrotą. Šis man sekasi ganėtinai sudėtingai, bet tikiuosi, kad padės personažo pasirinkimas – būsime Barbie ir Kenas žaislų parduotuvėje naktį“, – sakė Joringis.

9-oji projekto „Šok su žvaigžde“ laida jau šeštadienį nuo 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje.

Prisiminkite praėjusios laidos pasirodymus.

Šok su žvaigžde. Aistringi porų pasirodymai ir atsisveikinimas su Monika Linkyte