Veidai

2020.11.27 09:45

„Draugų“ žvaigždė Matthew Perry susižadėjo su 22-ejais metais jaunesne mylimąja

LRT.lt2020.11.27 09:45

Kultinio serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry susižadėjo su mylimąja Molly Hurwitz, praneša people.com

51-erių aktorius ir 29-erių M. Hurwitz susitikinėjo dvejus metus. „Man pasisekė, esu su nuostabiausia moterimi žemėje. Taigi nusprendžiau jai pasipiršti“, – people.com pasakojo aktorius.

Beje, neseniai savo tviteryje jis pranešė: „Draugų“ susitikimas perkeliamas į kovo pradžią. Panašu, kad laukia darbingi metai. Bet mane tai džiugina!“

Istorinis susitikimas turėjo įvykti gerokai anksčiau, tačiau planus sujaukė koronaviruso pandemija, nes kūrybinė grupė į filmavimą nori pasikviesti gyvą auditoriją. Epizodas bus transliuojamas per „HBO Max“.

M. Perry ne kartą prisipažino ilgus metus kovojęs su alkoholizmu. „Aš neprisimenu maždaug trijų iš dešimties serialo sezonų. Tuo metu buvau kiek iškritęs iš konteksto“, – viename interviu prisipažino aktorius prabilęs apie tuo metu jį kankinusią priklausomybę.

BBC.com jis yra sakęs, kad serialo filmavimo aikštelėje niekada nepasirodė girtas, tačiau visuomet ateidavo kamuojamas pagirių.

Praėjusiais metais aktoriui atlikta skrandžio operacija, o po jos jam teko kelis mėnesius praleisti reabilitacijoje. „Negali tikėtis, kad porą dešimtmečių alkoholiu žalotas organizmas bus pagydytas per kelias dienas“, – po operacijos sakė aktorius.

Jis nevartoja alkoholio jau 18 metų ir stengiasi padėti kitiems. Aktorius įkūrė reabilitacijos centrą ir stengiasi padėti likimo broliams. Už tai, kad nevengia dalytis patirtimi ir ragina kitus gydytis, jis buvo pagerbtas Baltųjų rūmų renginyje, skirtame kovai su priklausomybe.