Veidai

2016.02.21 12:46

Kviečiame pasiklausyti geriausiai „Eurovizijos“ atrankos etape įvertinto kūrinio

LRT.lt2016.02.21 12:46

Šeštadienį vykusioje „Eurovizijos“ atrankoje daugiausiai komisijos ir žiūrovų palaikymo sulaukė ir bendroje lentelėje aukščiausioje pozicijoje rikiavosi Aistė Pilvelytė su kūriniu „You bet“. Kviečiame pasižiūrėti šį pasirodymą.

A. Pilvelytė savo dainos „You Bet“ atlikimą vėl nusprendė paįvairinti nedideliu vaidinimu su peruku, ant veido pieštomis ašaromis ir žiūrovams jau matytu lagaminu. Tačiau komisijos toks teatrališkas pasirodymas nesužavėjo.

„Mintis graži, bet viskas, ką mačiau scenoje, buvo pigus teatras. O ašaros priminė Helovyną. Šioje dainoje turi būti tikros ašaros ir tikras kentėjimas, jei to nejaučiate viduje, pieštos ašaros ir butaforija nepadės“, – griežtai kalbėjo režisierė.

D. Užkuraičio nuomone, atlikėjos sukurtas spektaklis kelia klausimų. „Manęs asmeniškai pieštos ašaros neįtikina. Kita vertus visos emocijos matėsi ir daina yra tikrai gera. Tai viena iš tų keturių–penkių dainų, kurios yra vertos laimėti. Kaip vokalistė, dainą pateikei puikiai, tačiau spektaklis nėra įtikinantis“, – dėstė D. Užkuraitis.

Visas šeštadienio „Eurovizijos“ atrankos vaizdo įrašas – LRT MEDIATEKOJE.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.