Veidai

2020.11.25 18:51

Antrojo vaikelio laukiantis Linas Adomaitis: Dievas lepina mus dovanomis

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.25 18:51

„Vis pagalvodavome, kad Saulytei būtų smagu turėti broliuką ar sesutę, matyt, Dievas išgirdo šį mūsų ir Saulės prašymą“, – portalui LRT.lt apie tai, kad su žmona Irma laukia šeimos pagausėjimo, pasakoja atlikėjas ir dainų kūrėjas Linas Adomaitis.

„Džiaugsmas beribis, kaip ir tada, kai laukėme Saulės. Labai smagu matyti ir tai, kaip Saulytė laukia naujojo šeimos nario – ji priglaudžia ausytę prie mamos pilvelio, uždeda rankytes, pabučiuoja, sako „mano lėliukas“. Šis laukimo etapas labai nuostabus, kupinas pozityvių minčių“, – apie tai, kaip broliuko ar sesutės laukia spalį antrąjį gimtadienį šventusi pirmagimė, pasakoja L. Adomaitis.

Jis sako, kad vaikelio laukia ramiai – be lakstymo po parduotuves ar naujų daiktų paieškų. „Nemažai kas liko nuo Saulutės, tad viskas vyksta labai natūraliai ir ramiai. Iš tiesų, mes, žmonės, paprastai visko turime užtektinai, tad svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kas yra mūsų viduje, su kokiomis nuotaikomis gyvename.

O gyvenant laukimu kitokių nuotaikų ir negalėtų būti. Nors nepasakyčiau, kad kažkaip planavome antrąjį vaikelį, augindami Saulę vis pagalvodavome, kad Saulytei būtų smagu turėti broliuką ar sesutę, apie tai pasikalbėdavome, matyt, Dievas išgirdo šį mūsų ir Saulės prašymą“, – džiaugiasi L. Adomaitis.

Jis savo pirmagimei sukūrė klausytojų širdis užkariavusią dainą „Vandenynai“, kūrėjas šypsosi, kad dainą norėtų sukurti ir naujam šeimos nariui: „Pažiūrėsime, kaip mūzos aplink skraidys. Žinoma, ateinančiam žmogui taip pat norėčiau padovanoti dainą.“

Adomaičiai yra pasakoję, kad pirmosios dukrytės laukė 8-erius metus, turėjo apsišarvuoti kantrybe ir ieškoti kelių, kad vaikelis ateitų į jų šeimą. Todėl šeimos istorija ne vienai kitai porai, besistengiančiai susilaukti vaikelio, tapo vilties ir savotiško įkvėpimo pavyzdžiu.

„Sulaukiame nemažai šiltų laiškų, kuriuose mums padėkoja už tai, kad pasidalijame savo istorija ir savotiškai motyvuojame, įkvepiame. Su žmona tikrai nesistengiame sąmoningai tapti vilties ambasadoriais, tačiau džiaugiamės, jei mūsų istorija sušildo kitus.

Matyt, kažką darome gerai, jei kitiems keliame viltį ir geras emocijas. O šių labai reikia, ypač dabar, kai pandemija sėja baimę ir nerimą“, – svarsto muzikantas.

Adomaičių namuose jau po truputį jaučiama ir šventinė atmosfera, dvejų metukų Saulytė jau pradeda svajoti apie dovanas ir Kalėdų Senelį. „Laiptinėje prie durų jau padėjome Kalėdų Senelį su rogutėmis. Kaskart praeidama dukrytė pasidžiaugia, kad bus dovanų.

Taigi šios mūsų Kalėdos bus dar kitokios. Kitokios jos buvo prieš porą metų, kai pirmąkart sutikome jas trise, kitokios jos buvo ir praėjusiais metais, kai Kalėdas bei Naujuosius pasitikome šiltuosiuose kraštuose, Fuerteventuroje. Net neabejoju, kad šiemet šventės ir vėl bus ypatingos. Kad nenuobodžiautume Dievas lepina mus dovanomis, suteikia ko nors naujo ir įdomaus“, – šypsosi L. Adomaitis.

Taip pat žiūrėkite lapkričio 18 d. laidos „Gimę tą pačią dieną“ įrašą, kuriame Linas Adomaitis dalijasi prisiminimais:

Gimę tą pačią dieną. Linas Adomaitis apie vieną įspūdingiausių savo gyvenimo etapų: vaikelio laukėme aštuonerius metus