Veidai

2020.11.26 12:32

Geriausiai teisėjų įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros: lydere išlieka Kayra, jai ant kulnų mina 3 poros

LRT.lt2020.11.26 12:32

Ant „Šok su žvaigžde“ parketo KaYra įsikūnijo į Shakiros vaidmenį ir susižėrė komisijos liaupses bei aukščiausius vakaro įvertinimus. Tiesa, teisėjai pastebi, kad mato ir daugiau rimtų pretendentų į antrojo „Šok su žvaigžde“ sezono nugalėtojų titulą.

Aštuntąjį projekto vakarą ant parketo pasirodė atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Vakaro lydere tapo prieš dvi savaites projekto rekordą sumušusi ir 30 teisėjų balų pelniusi Kristina Radžiukynaitė-KaYra su Justu Girdvainiu. Pora dar prieš savo pasirodymą žadėjo, kad sprogdins seksualumo bombą ir įsijaus į žymios atlikėjos Shakiros vaidmenį.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VIII laida.

Ir nors savo rekordo praėjusį savaitgalį jie nepakartojo, projekto teisėjas Virginijus Visockas porai skyrė dešimtuką. „Mačiau Shakiros vaizdo klipą, Brazilijos karnavalą ir sportinių šokių sambą – ačiū“, – porai dėkojo teisėjas. Iš viso pora pelnė 27 teisėjų balus ir įsitvirtino teisėjų balų lentelės pirmojoje vietoje. Net trys poros pelnė po 25 teisėjų balus.

„Šis šokis buvo vau. Anksčiau nepastebėjau, kad esi toks plastiškas – atskleidei naujus savo talentus. Joringis tinka rumbai, rumba tinka Joringiui. Esi tikras rumbos karalius“, – komplimentų Joringiui, su Viktorija atlikusiam rumbą, negailėjo Lina Chatkevičiūtė.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. VIII laida

Tiek pat balų pelnė jautrus ir svajingas Edgaro bei Katerinos Vienos valsas. „Tai buvo gražu, gražu ir dar kartą gražu. Pirmą kartą pajaučiau, kad norite papasakoti istoriją ir negalvojate apie žingsnius“, – džiaugėsi Eglė Visockaitė. Jai antrino ir L. Chatkevičiūtė bei V. Visockas, pridūrę, kad poros šokis buvo nesuvaidintas, o išjaustas, pavergiantis emocija.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. VIII laida

„Jokių pigių triukų ar pakėlimų nebus, tiesiog bus labai gražus, bet sudėtingas valsas. Artėjant finalui stengiamės parodyti, ko išmokome ir šokių žingsniai darosi vis sudėtingesni“, – prieš laidą portalui LRT.lt atskleidė Dovydas, su Melisa atlikęs lėtą valsą.

Tiesa, V. Visockas sakė, kad pora teisėjus išlepino ir šie tapo labai reiklūs poros atžvilgiu – teisėjui kiek pritrūko emocijų. O E. Visockaitė pridūrė, kad nors šiam poros pasirodymui ir pritrūko trupučio druskos, ji Dovydą mato kaip vieną rimčiausių pretendentų į antrojo „Šok su žvaigžde“ sezono nugalėtojo titulą.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. VIII laida

Visų porų pasirodymai – 8-osios „Šok su žvaigžde“ laidos įraše.

Šok su žvaigžde. Aistringi porų pasirodymai ir atsisveikinimas su Monika Linkyte