Veidai

2020.11.25 11:10

Meghan Markle pasidalijo širdį draskančiu pasakojimu – liepą patyrė persileidimą

LRT.lt2020.11.25 11:10

Jau kurį laiką sklandė kalbos apie tai, kad Sasekso hercogienė ir princas Harry laukia antrosios atžalos, tačiau Meghan Markle „The New York Times“ duotame interviu atskleidė, kad prieš porą mėnesių ji patyrė persileidimą.

„Tas liepos rytas prasidėjo įprastai – pagaminau pusryčius, pašėriau šunis, išgėriau vitaminų, surinkau ant žemės besivoliojančias kreideles, susirišau plaukus ir ėjau žadinti vyresnėlio“, – M. Markle pasakojo „The New York Times“, apie tą dieną, kai pajuto aštrų skausmą, sukėlusį besilaukiančiai hercogienei nerimą. „Su Archie rankose parkritau ant žemės. Pradėjau dainuoti lopšinę, norėjau mus abu nuraminti, nes nusmelkė jausmas, kad kažkas negerai“, – pasakojo ji.

Netrukus ji išskubėjo į ligoninę, kur išgirdo, kad vaikelio nebėra. „Mačiau, kaip sudūžta mano vyro širdis, – pasakojo ji. – Po kelių valandų gulėjau ligoninės lovoje, laikiau sudrėkusią nuo ašarų savo vyro ranką. Žiūrėjau į baltas palatos sienas ir bandžiau suvokti, kaip turėsime tai išgyventi.“

„Vaiko netektis yra nepakeliamas skausmas, kurį patiria daugelis, bet apie tai prabyla vienetai“, – M. Markle cituoja „The Guardian“. Anot jos, dažna šeima užsisklendžia ir savo skausmą pasilieka savyje, nes persileidimas vis dar gali būti palaikytas tam tikra stigma. „Galėdamos kalbėti apie savo skausmą ir juo dalytis, žengiame žingsnį link sveikimo“, – sakė ji.

Meghan Markle ir princas Harry susituokė 2018-ųjų gegužės 19-ąją, 2019 m. gegužės 6 d. porai gimė pirmagimis Archie. Prieš kelias savaites pora džiaugėsi, kad tapo pirmųjų savo sūnaus žingsnių liudininkais.

„Abu matėme, kaip jis žengė pirmuosius žingsnius. Matėmė, kaip jis pirmą sykį pasileido bėgti, kaip pargriuvo. Viską matėme“, – džiaugėsi princas Harry.

Jam antrino ir žmona M. Markle: „Esame dėkingi, kad šiuo metu turime galimybę iš arti matyti, kaip jis auga. Jeigu ne COVID-19, šiuo metu daugiau dirbtume ir keliautume, tad mums labai trūktų tokių akimirkų“.

Šių metų sausio pradžioje princas Harry ir M. Markle paskelbė atsitraukiantys nuo savo oficialių pareigų Didžiosios Britanijos karališkoje šeimoje. Pora tąsyk pranešė atsisakanti karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir sakė, kad daugiau laiko leis Šiaurės Amerikoje. Nuo liepos jų namais JAV tapo Kalifornijos miestelis Santa Barbara, pranešė People.com.

Persikraustę į JAV princas Harry ir Meghan Markle pranešė, kad čia jie planuoja steigti ne pelno organizaciją „Archewell“, didžiausią dėmesį skirsiančią psichinei sveikatai, švietimui ir gerovei.

Harry ir Meghan sakė, kad nori „padaryti kažką reikšminga, padaryti kažką svarbaus“, bet dėl pandemijos visų detalių kol kas neskelbia ir nurodo, kad padarys pareiškimą „tinkamu metu“.