Veidai

2016.02.19 14:34

„Eurovizijos“ atrankos komisijoje – pasaulinio garso žvaigždžių „Imagine Dragons“ muzikantas

LRT.lt 2016.02.19 14:34

Šį šeštadienį „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje – audringos emocijos. Prie komisijos stalo įsitaisiusi režisierė Dalia Ibelhauptaitė nepašykštės dalyviams aštrios kritikos. O štai užsienio komisijoje šįkart pasirodys su superžvaigždėmis „Imagine Dragons“ Lietuvoje ką tik viešėjęs muzikantas Willas Wellsas. 

Šio šeštadienio užsienio komisijos naujokas – pasaulio muzikos industrijos žvaigždė Willas Wellsas, lietuviams geriausiai pažįstamas kaip Amerikos superherojų – daugybę apdovanojimų pelniusios grupės „Imagine Dragons“ turo „Smoke + Mirrors“ klavišininkas, gitaristas ir pritariantysis vokalistas.

Los Andžele gyvenantis W. Wellsas ne kartą dirbo istorinėse studijose su ryškiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis: Quincy Jones, Barbra Streisand, The RZA & Wu Tang Clan, John Mayer, Ariana Grande, Demi Lovato ir daugeliu kitų. Jis taip pat prisidėjo prie „Grammy“ apdovanojimą pelniusio Brodvėjaus miuziklo „Hamiltonas“ ir „The Pentatonix“ superhito „Can't Sleep Love“.

W. Wellsas jau pasižiūrėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių pasirodymų įrašą ir šeštadienį pažers pastabų Ruslanui Kirilkinui, kuris jam pasirodė šiek tiek gudraujantis, Mildai Martinkėnaitei, kuri „save įstūmė į kantri vesterno kampą“. Iš savo varpinės jis pakomentuos ir Lietuvos komisijos kritikos sulaukusį  A. Pilvelytės pasirodymą, o vienai dalyvių netgi prisipažins meilėje.

Šou bus ypatingas ir dėl to, kad jame dalyvaus latvių žvaigždės „Brainstorm“, savo biografijoje jau turintys vieną didžiąją „Euroviziją“. Joje latviai pasirodė 2000-aisiais su daina „My Star“ ir užėmė 3-iąją vietą.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.