Veidai

2020.11.21 20:05

KaYra tapo Shakira, Joringis – rumbos karaliumi, o „Šok su žvaigžde“ paliko Monika Linkytė

atnaujinta 22.59, papildyta Monikos komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.21 20:05

„Mačiau Shakiros vaizdo klipą, Brazilijos karnavalą ir sportinių šokių sambą“, – apie 8-ojo „Šok su žvaigžde“ vakaro lyderių Kristinos ir Justo pasirodymą kalbėjo projekto teisėjas Virginijus Visockas. Mažiausiai komisijos balų surinko Monika ir Rolandas, aštuntąjį vakarą atlikę paskutinį savo šokį projekte. Kitą savaitę jų nebeišvysime.

„Norime padėkoti visiems, kurie su mumis dirbo, kurie stebėjo mūsų pasirodymus ir mus palaikė. Šis projektas buvo labai įdomi patirtis, pareikalavusi drąsos. Labai tikiuosi, kad kai baigsis karantinas ir bus galima susitikti renginiuose bei koncertuose, projekte išmoktas „aštuntukas“ bus atliktas kaskart man dainuojant“, – atsisveikindama portalui LRT.lt sakė atlikėja Monika Linkytė, su partneriu Rolandu Beržiniu atlikusi paskutinį savo šokį projekte – kovos menų įkvėptą sambą.

Aštuntąjį projekto vakarą ant parketo taip pat pasirodė Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Dėl pasaulį sukrėtusios pandemijos antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas.

Patikusias poras palaikė ir telefonu balsavę televizijos žiūrovai. Jų balsai neskelbiami, balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“. Ta dalis pinigų, kuri už skambučius atitenka LRT, bus lygiomis dalimis išdalinta visiems „Šok su žvaigžde“ finalo dalyviams.

Aštuntąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą pradėjo jautrus ir svajingas Edgaro bei Katerinos Vienos valsas. „Tai buvo gražu, gražu ir dar kartą gražu. Pirmą kartą pajaučiau, kad norite papasakoti istoriją ir negalvojate apie žingsnius“, – džiaugėsi E. Visockaitė. Jai antrino ir L. Chatkevičiūtė bei V. Visockas, pridūrę, kad poros šokis buvo nesuvaidintas, o išjaustas, pavergiantis emocija. Jautrus poros pasirodymas įvertintas 25 balais.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. VIII laida

Jautrų valsą keitė kovinga ir energinga samba, kurią atliko Monika ir Rolandas. Kaip paaiškėjo vakaro pabaigoje, šis šokis tapo poros atsisveikinimo šokiu. Kovos menų įkvėptas šokis, L. Chatkevičiūtės manymu, buvo labai originalus ir įdomus. Tiesa, ji pasiūlė atlikėjai įvaldyti dar vieną galią – nebijoti šokti su bateliais aukštesne pakulne, nei šįkart avėjo Monika. Netradicinė poros samba pelnė 19 teisėjų balų.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. VIII laida

Paprastai ant parketo linkęs juokauti Richardas šįkart buvo labai rimtas – su partnere Egle jis atliko šokių karaliumi tituluojamą lėtą valsą. „Elegantiškas, gražus vyras, gražiai plaukiantis per parketą, ir laikysena buvo visai nebloga, tačiau kartais atrodė, kad garsas ir vaizdas ne visada sutapo. Siūlau susidraugauti su muzika“, – patarė E. Visockaitė. O L. Chatkevičiūtė gyrė Richardo valsą, tačiau sakė pasiilgusi netikėtų ir smagių Richardo bei Eglės istorijų. Teisėjai porai skyrė 20 balų.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. VIII laida

„Negaliu patikėti, kad šoksime jau aštuntąjį šokį“, – sakė Dovilė prieš pasirodymą. Tiesa, prieš laidą ji juokavo, kad su Edvinu kuria savotišką serialą, tad jie tęsė istoriją, pradėtą ankstesnėje laidoje. Sugrįžo ir picų išvežiotoju tapęs gėlių pardavėjas, ir jau kartą su Dovile bei Edvinu pasirodęs Rafalas. Praėjusį sykį be merginos likęs Rafalo personažas šįkart buvo atkaklesnis. „Būtinai pasikvieskite Rafalą ir dar sykį – jūsų trijulė kuria labai gerą nuotaiką“, – pasiūlė E. Visockaitė.

„Dovilę, kur tu įsivėlei? Nesupratau, ar vyrai pešėsi dėl tavęs, ar dėl picos“ – su šypsena svarstė L. Chatkevičiūtė, gyrusi porą už gerą nuotaiką ir energiją. Trijulės džaivas įvertintas 21 balu.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. VIII laida

Itališką picą keitė itališkos dainos, šokančią trijulę keitė meilės šokiu vadinamą rumbą atlikusi Joringio ir Viktorijos pora. „Šis šokis buvo vau. Anksčiau nepastebėjau, kad esi toks plastiškas – atskleidei naujus savo talentus. Joringis tinka rumbai, rumba tinka Joringiui. Esi tikras rumbos karalius“, – komplimentų negailėjo L. Chatkevičiūtė. Jai antrino ir V. Visockas: „Jūs tikrai pasirinkote temą, kurią išpildėte ir mus įtikinote. Jūsų tikrai nenuskriausiu.“ Komplimentų negailėjus teisėjų trijulė porai skyrė 25 balus.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. VIII laida

„Jokių pigių triukų ar pakėlimų nebus, tiesiog bus labai gražus, bet sudėtingas valsas. Artėjant finalui stengiamės parodyti, ko išmokome ir šokių žingsniai darosi vis sudėtingesni“, – prieš laidą portalui LRT.lt atskleidė Dovydas, su Melisa atlikęs lėtą valsą.

Tiesa, V. Visockas sakė, kad pora teisėjus išlepino ir šie tapo labai reiklūs poros atžvilgiu – teisėjui kiek pritrūko emocijų. „Norėtųsi, kad jūs ne tik mus džiugintumėte, bet ir patys džiaugtumėtės“, – sakė jis.

Ir nors E. Visockaitė pritarė, kad šiam šokiui pritrūko trupučio druskos, ji vis tiek mato Dovydą kaip vieną iš rimčiausių pretendentų į antrojo sezono „Šok su žvaigžde“ nugalėtojo titulą. Pora pelnė 25 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. VIII laida

Praėjusią savaitę 30 teisėjų balų surinkusi Kristinos ir Justo pora dar prieš laidą žadėjo, kad ant parketo bandys susprogdinti seksualumo bombą. KaYra įsikūnijo į kitą žinomą atlikėją, Shakirą, ir sušoko energija pulsuojančią sambą, sulaukusią teisėjų pagyrų ir pelniusią 27 balus.

„Mačiau Shakiros vaizdo klipą, Brazilijos karnavalą ir sportinių šokių sambą – ačiū, kad taip gražiai užbaigėte šį vakarą“, – kalbėjo V. Visockas, Justui ir Kristinai parašęs dešimtuką.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VIII laida.

Vakaro akimirkos – laidos įraše ir nuotraukų galerijoje.

Šok su žvaigžde. Aistringi porų pasirodymai ir atsisveikinimas su Monika Linkyte

Prieš tiesioginę transliaciją projekto užkulisiuose apsilankė portalas LRT.lt ir patikrino, ar daug dalyviai sužinojo apie šokių istoriją ir charakterį.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiuose – Richardo Jonaičio linkėjimai žmonai ir suplyšusios Dovilės Šeduikytės pėdkelnės

Taip pat skaitykite