Veidai

2020.11.20 14:43

Ko „Šok su žvaigžde“ laukti šeštadienį: ar kam nors pavyks gauti visus tris dešimtukus?

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.20 14:43

Šeštadienį nuo 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje vėl karaliaus šokis – žiūrovų laukia aštuntoji projekto „Šok su žvaigžde“ laida. Vieni bandys užburti elegancija, kiti žada sprogdinti seksualumo bombą.

Su kiekvienu šeštadieniu LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“ lieka vis mažiau porų. Po to, kai praėjusią savaitę projektą paliko aktorius Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, aštuntajai laidai ruošiasi septynios poros: Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Praėjusi savaitė ilgam įsimins Justui ir Kristinai – prieš savaitę teisėjai jų šokiui parašė tris dešimtukus, tad pora pasiekė projekto rekordą pirmieji surinkę aukščiausią įmanomą teisėjų įvertinimą (30 balų).

„Esu žmogus, kuris dažniausiai tikisi blogiausio, kitaip nemoku. Todėl ir praėjusią savaitę visiškai nesitikėjau, kad visi teisėjai skirs aukščiausius balus ir juolab nesitikėjau, kad būtent mūsų porai pavyks pasiekti tokį rekordą. Tai buvo ir labai netikėta, ir labai malonu. Žinoma, tai ne mano vienos nuopelnas – daugiausia mano partnerio.

Labai gera, kad komisija supranta, apie ką yra mūsų pora, ką darome, kad kiekvienas pasirodymas mums nėra vien tik šokis, bet ir nedidelis spektaklis“, – portalui LRT.lt pasakoja Kristina.

Ji žada, kad ir šeštadienio vakarą žiūrovai išvys nedidelį spektaklį, tik jau visai kitokį, nei buvę prieš tai: „Bandysime susprogdinti seksualumo bombą. Pietietiškai karštą sambą šoksime pagal gerai pasaulyje žinomos atlikėjos dainą ir aš netgi ketinu į ją persikūnyti. Taigi tikimės, kad pavyks įkaitinti žiūrovus.“

Bus ne tik energingų ar karštų pasirodymų, bet ir elegancija alsuojančių šokių. Dovydas ir Melisa šiam savaitgaliui ruošiasi repetuodami lėtą valsą. „Šįkart nesinaudosime jokiais triukais, pakėlimų nebus, tiesiog šoksime valsą, labai gražų, tačiau choreografija bus ganėtinai sudėtinga. Artėjant finalui stengiamės parodyti, ko išmokome ir šokių žingsniai darosi sudėtingesni“, – atskleidžia Dovydas.

Šeštadienį sužavėti žiūrovus tikisi ir Richardas bei Eglė. „Laukia aštuntoji laida ir šokių karalius, jo didenybė valsas. Tikiuosi, kad pavyks išlikti ramiam, susikaupusiam ir sušokti geriausią versiją. Labai gera yra šokti, tai vienas iš fainiausių mano gyvenimo etapų. Šokite visi“, – pataria Richardas.

Prisiminkite 7-ąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą:

Šok su žvaigžde. VII laida. Specialiai partneriams sukurti kūriniai bei atsisveikinimas su dar viena pora

Taip pat skaitykite