Naujienų srautas

Veidai2016.02.16 09:47

Išdalinti „Grammy“ apdovanojimai

ELTA 2016.02.16 09:47

JAV atlikėja Taylor Swift su albumu „1989“ laimėjo šių metų „Grammy“ apdovanojimą geriausio muzikos albumo kategorijoje, skelbia BBC. Dainininkei trokštamą apdovanojimą atnešęs albumas buvo išleistas 2014 m. – per vėlai, kad būtų galėjęs varžytis dėl „Grammy“ pernai, todėl dainininkė buvo nustebinta tokios sėkmės.

T. Swift taip pat tapo pirmąja moterimi, laimėjusia tą patį „Grammy“ apdovanojimą du kartus. Apdovanojimų ceremonijos metu Los Andžele JAV dainininkė taip pat pelnė prizus metų pop vokalo albumo ir metų vaizdo klipo (su daina „Bad Blood“) kategorijose.

Reperis Kendrickas Lamaras susišlavė net penkis „Grammy“ prizus – daugiausiai šiais metais.

Britų dainininkas Edas Sheeranas laimėjo savo pirmuosius du „Grammy“ apdovanojimus metų dainos ir geriausio solo atlikėjo kategorijose su daina „Thinking Out Loud“.

JAV roko grupė „Alabama Shakes“ tapo trigubais laimėtojais. Jie apdovanoti už geriausią alternatyvios muzikos albumą, o grupės kūrinys „Don't Wanna Fight“ pripažintas geriausia roko daina ir geriausiu roko muzikos atlikimimu.

Britų roko grupė „Muse“ pelnė „Grammy“ apdovanojimą už geriausią roko albumą („Drones“). JAV atlikėjas Tony`is Bennettas šiais metais gavo savo jau 18-ąjį „Grammy“ prizą – šįkart geriausio tradicinio pop vokalo albumo kategorijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi