Naujienų srautas

Veidai2016.02.17 09:28

Paaiškėjo, kaip atrodys „Eurovizijos“ scena Stokholme

LRT.lt 2016.02.17 09:28

Kasmet „Eurovizijos“ scenos dizainas yra viena labiausiai aptarinėjamų konkurso temų. Švedijos nacionalinis transliuotojas SVT atskleidė, kaip atrodys 2016-ųjų „Eurovizijos“ scena, kurią sukūrė Frida Arvidsson ir Viktoras Brattstromas, kūrę ir 2013-ųjų konkurso, vykusio Malmo mieste, sceną.

Beribės scenos įspūdį sukurs šviesos efektai. „Norėjome sukurti tokį dizainą, kuris žmones priverstų susimąstyti, ar tai apskritai yra įmanoma“, – sako V. Brattstromas. Planuojama statyti ir LED ekranų sieną, kurioje galėtų judėti artistai. „Paprastai LED ekranų siena yra plokščia ir stovi pačiame scenos gale. Mes šią sieną suformuosime taip, kad žmonės joje galėtų judėti“, – tikina dizaineris.

Eurovision.tv nuotr.

Menininkai tikina, kad šiemet formuojant scenos dizainą didžiausias dėmesys buvo skiriamas erdvės ir optinių iliuzijų kūrimui.

Konkurso prodiuseris Svenas Stojanovičius tikina esąs sužavėtas dizainerių kūriniu: „Tai išties puikiai atrodanti scena, kokios dar nesame matę. Ši scena suteikia mums beribes galimybes, tuo pačiu priversdama mus mąstyti kitaip. Kūrybiniu atžvilgiu, ji yra sudėtinga ir įkvepianti.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi