Naujienų srautas

Veidai2016.02.15 15:32

Pasidairykite po E. Jennings eurovizinės dainos vaizdo klipo filmavimo užkulisius

LRT.lt 2016.02.15 15:32

Dainininkė Erica Jennings kitą savaitę ruošiasi pristatyti vaizdo klipą dainai „Leading Me Home“, su kuria ji dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Vis dėlto jau pirmadienį klipo kūrybinė komanda, nelaukusi premjeros dienos, išleido filmuką, kuriame užfiksuoti užkadriniai klipo filmavimo vaizdai.

Šiame įraše jau galima pamatyti būsimo klipo nuotaiką ir aplinką. Klipas buvo filmuojamas keliose vietose ir atskleidžia Lietuvos regionų grožį.

„Tai neliūdna daina, tačiau prasminga, stipri baladė, todėl ir filmavimo procesas buvo visai neliūdnas ir emociškai uždegantis ieškoti įdomių sprendimų“, – pasakoja E. Jennings.

Pirmąjį filmavimo savaitgalį Erica Jennings ir visa filmavimo komanda dirbo Ventės rage. Jie iki paryčių prabuvo ant užledėjusių marių.

„Joks šaltis negalėjo nustelbti to žadą atimančio vaizdo, kai ant užledėjusių marių pradeda kilti saulė, o dangus tampa rožinis“, – prisiminimais iš filmavimo aikštelės dalinasi E. Jennings.

Antroji filmavimo vieta – Nevėžio dešiniajame krante stūksantis Babtyno-Žemaitkiemio dvaras. 

Vaizdo klipas - tai tik vienas dainos paveikslas

Pasak dainininkės, vaizdo klipai iliustruoja dainą, tačiau tik iš vienos – klipo kūrėjo – perspektyvos: „Muzika yra dovana ir kaskart kiekvienas į ją reaguoja individualiai. Manau, klipas nupiešia tik vieną dainos paveikslą“.

Kitą savaitę pasirodysiantį klipą kūrė jauna ir sparčiai kylanti „Scuare“ komanda.

„Tai yra komanda – tokia, kokia ir turi būti: išvien ir iki galo. Ir visų svarbiausia, jokio streso, viskas apgalvota. Vienas malonumas dirbti su tokiais žmonėmis“, – liaupsų „Leading Me Home“ kūrėjams negaili E. Jennings.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi