Veidai

2020.11.18 11:14

Išrinko seksualiausią 2020 metų vyrą – prie „People“ klubo prisijungė aktorius Michaelas B. Jordanas

LRT.lt2020.11.18 11:14

Žurnalas „People“ aktorių Michaelą B. Jordaną karūnavo seksualiausiu planetos vyru, apie tai pranešta vakaro šou „Jimmy Kimmel Live!“.

Į svečius pas Jimmy Kimmelį aktorius atvyko pasislėpęs po geltonu kostiumu, kurį vėliau nuėmus, buvo atskleista, kad būtent jam atiteko žurnalo „People“ seksualiausiojo titulas.

„Visi jau kurį laiką juokavo, kad yra vienas dalykas, kurio niekada negausiu“, – apie pelnytą titulą kalbėjo aktorius. – Vis tik gera būti šio klubo dalimi.“

Gaudamas šį titulą jis pateko į vadinamąjį „People“ seksualiausiųjų klubą. Praėjusiais metais prie šio klubo prisijungė atlikėjas Johnas Legendas, prieš tai – Idrisas Elba, Adamas Levine`as, Channingas Tatumas, Davidas Beckhamas ir kt.

M. B. Jordanas žinomas iš filmų „Krydas“, „Juodoji pantera“ ir kt. Jis taip pat įkūrė prodiuserių kompaniją, kurios tikslas – skatinti rasinę ir kultūrinę aktorių bei kino industrijos darbuotojų įvairovę. Aktorius – aktyvus judėjimo „Black Lives Matter“ narys.

„Manau, kad viskam yra laikas ir vieta. Dideliais ar mažais darbais kiekvienas galime prisidėti prie pokyčių, apie kuriuos svajojame“, – jis sakė žurnalui „People“.

33-ejų aktorius sakėsi esantis pagerbtas ir dėkojo savo šeimai, kuri jį visuomet ištikimai palaikė.

Taip pat skaitykite

Populiariausi