Veidai

2020.11.18 13:53

Geriausiai „Šok su žvaigžde“ įvertintos poros: dešimtukų lietus ir projekto rekordas

LRT.lt2020.11.18 13:53

Dar nė vienai porai šiame sezone nebuvo pavykę to padaryti iki praėjusio šeštadienio – KaYra ir Justas už savo šokį pelnė tris teisėjų dešimtukus ir pasiekė sezono rekordą. Tiesa, tarp geriausiai teisėjų įvertintų dalyvių – su projektu atsisveikinę Arnoldas ir Ieva.

Antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas.

Praėjusio šeštadienio lyderiais tapo Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, kuriems visi trys teisėjai parašė po dešimtuką. 30 balų – aukščiausias įmanomas komisijos įvertinimas ir šiame sezone jis pelnytas pirmą kartą.

„Tegul šis šokis bus paminklas visiems, kurie atsilaikė prieš priklausomybes, ir tiems, kurie, deja, buvo per silpni“, – apie praėjusio šeštadienio Vienos valsą kalbėjo KaYra su Justu.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VII laida

Antrąją vietą teisėjų balų lentelėje užėmė Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, žiūrovus nukėlę į sportinių šokių varžybas. Beje, ir daina, skambėjusi šiose varžybose, – daina apie Melisą, kurią sukūrė pats Dovydas. Teisėjai poros džaivui negailėjo pagyrimų ir aukštų balų – V. Visockas jiems parašė dešimtuką, iš viso pora surinko 28 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. VII laida

22 komisijos balus pelnė lėtą valsą sušokę Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. Kadangi dėl karantino gyvenimas aplink sulėtėjo – beveik nebevyksta koncertai ir įvairūs renginiai, pora savo šokį skyrė Lietuvoje ir pasaulyje sustojusiam meno gyvenimui. „Norime priminti, kaip buvo gera, kai salėje galėjome jausti čia esančių palaikymą, matyti emocijas, girdėti ovacijas ir aplodismentus. Norime išreikšti palaikymą visiems meno žmonėms, kurie šiuo metu negali savęs realizuoti“, – kalbėjo Monika.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. VII laida

22 teisėjų balus pelnė ir Arnoldas Eisimantas su Ieva Konopliovaite, šeštadienį atsisveikinę su projektu. „Į kiekvieną laidą eidami galvojome, kad ji gali būti paskutinė, todėl iš kiekvienos stengėmės pasiimti viską, ką galėjome. Iš projekto išsinešame labai daug, tad išeiname būdami nugalėtojais prieš save – pasiekiau labai daug asmeninių pergalių. Taigi pasiimam tai, kas buvo gera (blogo čia nieko ir nebuvo) bei gyvename toliau“, – portalui LRT.lt sakė Arnoldas.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. VII laida

Septintąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą ant parketo taip pat pasirodė stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Visų dalyvių pasirodymai – laidos įraše.

Šok su žvaigžde. VII laida. Specialiai partneriams sukurti kūriniai bei atsisveikinimas su dar viena pora

Taip pat skaitykite

Populiariausi