Naujienų srautas

Veidai2016.02.12 16:22

„Eurovizijos“ atrankoje E. Jakštytė savo „plaukų šokį“ atliks nebe viena

LRT.lt 2016.02.12 16:22

Šeštadienį „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje laukia audringa kova: iš aštuonių dalyvių, į konkursą atėjusių su savo dainomis, net trys keliaus namo. Atlikėja Eglė Jakštytė, rimtai kovojanti dėl kelialapio į didžiąją „Euroviziją“, savo gerbėjus šįkart bandys nustebinti „plaukų šokiu".

E. Jakštytė teigia, kad stengiasi įsiklausyti į visus gerbėjų ir komisijos komentarus: tiek dėl aprangos, tiek dėl pasirodymo detalių. Pastarąjį kartą komisijos nariai atlikėjai siūlė pasvarstyti apie šokėjų įtraukimą. Šį šeštadienį taip ir bus – kartu su ja scenoje pasirodys šokio profesionalas Dominykas Žukas. Jis yra šokio treneris ir choreografas, jam artimas gatvės šokis, breikas, hip hopas. O štai „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos scenoje atsidurti vaikinui padėjo... plaukai, didelė dredų kupeta.

„Ne vienas minėjo, kad mano pasirodyme dominuoja „šokantys plaukai“, yra pasikartojantis galvos sukimo, to „plaukų šokio“ akcentas. Todėl labai džiaugiuosi, kad atradau D. Žuką, kuris irgi „šoka plaukais“, – juokiasi E. Jakštytė.

Ar šokėjas liks jos šou dalimi, jei E. Jakštytė paklius į kitą etapą, paaiškės po šio šeštadienio. Bet kokiu atveju, ji tikina, kad dar ne visus kozirius ištraukė ir dar pildys savo pasirodymą taip, kad žiūrovui būtų kuo įdomiau.

„Žinau, kad šeštadienį trys kris. Nesidžiaugiu lietuvių komisijos vertinimais, bet tikiuosi, kad geriau įvertins žiūrovai ir užsienio komisija. Praėjusį kartą sirgau, buvo bloga diena, dėl prastos savijautos pasirodžiau „puse kojos“ ir dėl to tikrai nebuvau patenkinta savimi, bet dabar norėčiau atsigriebti“, –  sako E. Jakštytė.

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka – šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi