Veidai

2020.11.14 20:05

„Šok su žvaigžde“ skambėjo specialiai partneriams sukurti kūriniai, atsisveikino dar viena pora

atnaujinta 23.00, papildyta Arnoldo komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.14 20:05

Septintasis „Šok su žvaigžde“ vakaras Kristinai ir Justui įsimins ilgam – jautrų šokį atlikusi pora pelnė tris dešimtukus – tokio aukšto įvertinimo šiame sezone nė viena pora dar nebuvo gavusi. O ir vienas iš teisėjų prasitarė, atskirai jų jau ir nebeįsivaizduojantis. Tačiau džiugus šis šeštadienis buvo ne visiems – su projektu atsisveikino Arnoldas ir Ieva.

„Į kiekvieną laidą eidami galvojome, kad ji gali būti paskutinė, todėl iš kiekvienos stengėmės pasiimti viską, ką galėjome. Iš projekto išsinešame labai daug, tad išeiname būdami nugalėtojais prieš save – pasiekiau labai daug asmeninių pergalių. Taigi pasiimam tai, kas buvo gera (blogo čia nieko ir nebuvo) bei gyvename toliau“, – portalui LRT.lt sakė aktorius Arnoldas Eisimantas, kuriam su partnere Ieva Konopliovaite šio vakaro kvikstepas tapo atsisveikinimo šokiu.

Septintąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą ant parketo taip pat pasirodė stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Šis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurių laimėtoja Eglė Visockaitė, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas.

Tiesioginės „Šok su žvaigžde“ transliacijos metu savo simpatijas balsais galėjo paversti ir žiūrovai. Jų balsai neskelbiami, balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“. Ta dalis pinigų, kuri už skambučius atitenka LRT, bus lygiomis dalimis išdalinta visiems „Šok su žvaigžde“ finalo dalyviams.

Praėjusią savaitę buvęs medžiotoju, po džiungles gainiojusiu ryškiaspalvę paukštę Viktoriją, šįkart Joringis virto mimu, savotišku klounu. V. Visockas po pasirodymo džiaugėsi, kad pora patobulino savo artistiškąją pusę, nes tai, anot jo, padėjo atskleisti šokio idėją ir charakterį. „Mane šis šokis labai sužavėjo. Mačiau tas baltas rankas, kurios Viktoriją laikė ir vedė labai subtiliai. Išvydau labai gražią partnerystę“, – pridūrė J. Kučinskas. Teisėjai porai skyrė 21 balą.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. VII laida

„Koks mielas ir žavingas šokis! Tikiu, kad pavergėte daugelio žiūrovų širdis“, – apie Richardo ir Eglės rumbą kalbėjo E. Visockaitė. Pora savo šokiui pasirinko Astros ir Alfredo Šalčių dainą „Aš tave myliu“, kurioje žadama ir butą sutvarkyti, ir indus išplauti, ir gėdos nepridaryti. Ir nors teisėjai pažėrė pagyrimų, turėjo ir pastabų – poros rumba įvertinta 17 balų.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. VII laida

Įvaizdį pakeitęs Edvinas ir Dovilė ant parketo žengė ča ča ča žingsniu. „Bent jau vienam vakarui visos galime tapti manekenėmis, taigi pasinaudojau proga“, – iškart po pasirodymo šypsojosi Dovilė, atskleidusi šio vakaro šokio idėją. Poros pasirodymas įvertintas 20 balų.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. VII laida

Dovydas ir Melisa žiūrovus nukėlė į sportinių šokių varžybas. Beje, ir daina, skambėjusi šiose varžybose, – daina apie Melisą, kurią sukūrė pats Dovydas. Teisėjai poros džaivui negailėjo pagyrimų ir aukštų balų – V. Visockas jiems parašė dešimtuką, iš viso pora surinko 28 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. VII laida

„Tegul šis šokis bus paminklas visiems, kurie atsilaikė prieš priklausomybes, ir tiems, kurie, deja, buvo per silpni“, – apie šio vakaro pasirodymą kalbėjo KaYra, drauge su Justu savo šokiais neretai kalbantys ir nepatogiomis temomis.

„Po tokio šokio net sunku kalbėti – reikia laiko sugrįžti į realybę. Jus ir puikiai šokate, ir puikiai vaidinate“, – gyrė E. Visockaitė, o J. Kučinskas pripažino, kad jau sunku įsivaizduoti šiuos dalyvius atskirai. Jautrus poros Vienos valsas įvertintas 30 balų – visi trys teisėjai porai parašė po dešimtuką. Tai pirmas kartas šiame sezone, kai pora pelnė aukščiausią galimą teisėjų įvertinimą.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VII laida

Aštrių potyrių pažadėję Edgaras ir Katerina atliko aistringą bei jausmingą tango. „Edgarai, tu tobulėji, vis laisviau jautiesi savo kūne. Išvydome argentinietišką tango ir jis pavyko visai neblogai“, – džiugiai pastebėjo J. Kučinskas. Poros tango įvertintas 21 balu.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. VII laida

Praėjusią savaitę atlikę įspūdingą pasodoblį, šįkart Arnoldas ir Ieva sukosi kvikstepo ritmu. „Puiki mintis, kuri privertė pažvelgti į realybę, – pastebėjo E. Visockaitė, kalbėdama apie porą, ant parketo atsinešusią išmaniuosius telefonus. – Akivaizdu, kad vienu metu negalime naršyti telefone ir daryti kitų darbų. Labai taikliai pastebėta.“ Už taiklius pastebėjimus ir kvikstepą pora pelnė 22 balus.

Televizijos žiūrovai viso pasirodymo metu savo ekranuose galėjo matyti, kaip senka poros baterijos – panašu, kad šokio metu jie atidavė visas jėgas, nes šoko tol, kol baterijos visiškai išseko. Kaip paaiškėjo vakaro pabaigoje, išseko ir poros laikas projekte – tai buvo paskutinis Arnoldo ir Ievos pasirodymas.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. VII laida

Dėl karantino ir gyvenimas aplink sulėtėjo – beveik nebevyksta koncertai ir įvairūs renginiai. „Todėl savo lėtą valsą skiriame Lietuvoje ir pasaulyje sustojusiam meno gyvenimui. Norime priminti, kaip buvo gera, kai salėje galėjome jausti čia esančių palaikymą, matyti emocijas, girdėti ovacijas ir aplodismentus. Norime išreikšti palaikymą visiems meno žmonėms, kurie šiuo metu negali savęs realizuoti“, – portalui LRT.lt pasirodymo išvakarėse pasakojo Monika, su Rolandu atlikusi lėtą valsą. Poros šokis įvertintas 22 balais.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. VII laida

Vakaro akimirkos – 7-osios „Šok su žvaigžde“ laidos įraše ir nuotraukų galerijoje.

Šok su žvaigžde. VII laida. Specialiai partneriams sukurti kūriniai bei atsisveikinimas su dar viena pora

Prieš tiesioginę „Šok su žvaigžde“ transliaciją portalas LRT.lt apsilankė projekto užkulisiuose ir patikrino, kiek vienas apie kitą sužinojo Edgaras ir Katerina bei Dovydas ir Melisa.

„Šok su žvaigžde“ – užkulisių šurmulys ir šmaikštus išbandymas dalyviams
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt