Veidai

2020.11.13 12:22

Ko „Šok su žvaigžde“ laukti šeštadienį: palaikymas tiems, iš kurių karantinas atėmė galimybę išreikšti save

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.13 12:22

Šeštadienį nuo 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje vėl suksis poros – žiūrovų laukia septintoji projekto „Šok su žvaigžde“ laida. Dalyviai atskleidžia, kad vėl skambės lietuviška muzika, šokio mintį perteikti padės nauji personažai, o kai kurie pasirodymai bus skirti tiems, kurių saviraiška dėl karantino sustojo.

Su kiekvienu šeštadieniu LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“ lieka vis mažiau porų. Po to, kai praėjusią savaitę projektą paliko vienais iš favoritų laikyta Vaido Baumilos ir Ievos Brigitos Riepšaitės pora, septintajai laidai ruošiasi aštuonios poros: Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, aktorius Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Dėl karantino antrasis projekto sezonas filmuojamas be žiūrovų, įranga dezinfekuojama, visi turi laikytis saugumo reikalavimų, nesibūriuoti, dėvėti apsaugines kaukes ar skydelius. Dėl karantino ir gyvenimas aplink sulėtėjo – beveik nebevyksta koncertai ir įvairūs renginiai.

„Todėl savo lėtą valsą skirsime Lietuvoje ir pasaulyje sustojusiam meno gyvenimui. Norime priminti, kaip buvo gera, kai salėje galėjome jausti čia esančių palaikymą, matyti emocijas, girdėti ovacijas ir aplodismentus. Norime išreikšti palaikymą visiems meno žmonėms, kurie šiuo metu negali savęs realizuoti“, – portalui LRT.lt pasakoja Monika.

Praėjusią savaitę tapęs medžiotoju, po džiungles gainiojusiu ryškiaspalvę paukštę, šią savaitę Joringis taps mimu, savotišku klounu. „Šoksime tango, kuris yra labai aistringas šokis, apie meilę ir aistrą. O kai kuriose situacijose žmonės kartais tampa šiek tiek klounais, neretai ir nelaimingais“, – paslėptą šokio mintį atskleidžia Joringis.

Pastarąsias dienas Richardas leidžia su Egle repetuodamas rumbą, kuri, anot jo, yra ganėtinai sudėtinga, ypač jam, žmogui, kuris anksčiau niekada nešoko. „Tačiau vargstu, stengiuosi – vis tiek iškristi nė vienas nenorime, norisi pasirodyti kuo geriau ir kuo toliau nueiti šiame projekte“, – sakė jis bei atskleidė, kad rumbą atliks pagal lietuvišką kūrinį.

Šeštadienį portale LRT.lt – išsamus pokalbis su Richardu ir projektą jau palikusia jo žmona, aktore, fotografe Jovita Balčiūnaite.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt