Veidai

2020.11.11 16:41

Priklausomybę ir psichologines traumas besigydanti Sinead O`Connor: jei tai – mano karjeros galas, tebūnie

LRT.lt2020.11.11 16:41

Airių dainininkė ir dainų autorė, hito „Nothing Compares 2 You“ atlikėja Sinead O`Connor tviteryje kreipėsi į savo gerbėjus. Socialiniame tinkle ji pranešė, kad iki 2022 m. atšaukia suplanuotus koncertus, į kuriuos buvo galima įsigyti bilietus. Atlikėja prisipažino, jog ateinančius metus nutarė skirti psichologinių traumų ir priklausomybės gydymui.

„Pastarieji šešeri metai man buvo itin traumuojantys. Šiemet tai baigėsi, dabar prasideda gydymas“, – tviteryje atviravo S. O`Connor.

Atlikėja liejo širdį, kad šiemet neteko brangaus žmogaus. Jos žodžiais, netektis ją taip smarkiai sukrėtė, kad dainininkė tapo priklausoma nuo narkotikų. „Ne nuo marichuanos. Pastarajai priklausomybę turiu jau 34-erius metus“, – prisipažino dainininkė.

Ji tęsė, kad užaugo smarkiai užgauliojama, todėl savyje nešiojasi daug traumų. Kadangi vos užaugusi ėmė suktis muzikos pasaulyje, S. O`Connor rašo taip ir neišmokusi susitvarkyti gyvenimo.

„Niekada neturėjau tinkamos akimirkos gydytis. Beje, tam ir nebuvau pasiryžusi. Prašau, palaikykite ir būkite supratingi. Bilietus į koncertus palaikykite iki 2022 m. Grįšiu su nauju albumu ir koncertiniu turu“, – patikino atlikėja.

S. O`connor taip pat rašė, jog pastaraisiais metais jos pečius užgriuvo rūpesčiai dėl suprastėjusios vaiko sveikatos. „Ačiū Dievui, vaikui dabar jau viskas gerai, tačiau rūpesčio prireikė mamai. Jeigu pasinaudosiu šia proga išgyti, visą likusį gyvenimą galėsiu gastroliuoti. Jei nepagysiu, nebegalėsiu. Jeigu žinotumėte, ką man teko patirti per pastaruosius šešerius metus, suprastumėte. Viską paaiškinsiu 2022 m.“, – pažadėjo S. O`Connor.

Atlikėja taip pat pridūrė, kad muzikos verslas nėra pati dėkingiausia vieta muzikantams, kuriems tenka nukelti darbus dėl psichinės sveikatos. „Jeigu man žengus šį žingsnį mano karjerai ateis galas, tebūnie. Kaip sako Mary Oliver, turiu išgelbėti vienintelę gyvybę, kurią galiu“, – išpažintį užbaigė atlikėja.

Kaip rašo leidinys „People“, kiek anksčiau laidoje „The Dr. Phil Show“ S. O`connor prisipažino vaikystėje kentusi motinos fizinį, emocinį ir seksualinį smurtą. Ji pasakojo, kad namuose atlikėjos motina buvo įrengusi kankinimų kambarį.

„Ji sugalvodavo priežastis, dėl kurių galėtų mane daužyti. Dalykas, kurį tikrai kasdien žinodavau, – kad gausiu lupti. Kai išgirsdavome motinos žingsnius, mano brolis prisisiodavo į kelnes“, – laidoje atviravo S. O`Connor. Prieš keletą metų S. O`Connor pakeitė religiją ir tapo musulmone.

Psichologinė pagalba

Psichologinės pagalbos tarnyba
Kontaktai
Emocinė parama teikiama jaunimui
Budi savanoriai konsultantai
Kasdien Visą parą
I-VI 18:00 - 22:00
Atsako per 2 darbo dienas
Emocinė parama teikiama vaikams, paaugliams
Budi savanoriai konsultantai, profesionalai
Kasdien 11:00 - 23:00
I-V 18:00 - 21:00
Atsako per 2-3 darbo dienas
Pagalba teikiama suaugsiems
Pagalbą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
Kasdien Visą parą
Atsako per 3 darbo dienas
Atsako per 3 darbo dienas
Pagalba teikiama moterims ir merginoms
Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai
Kasdien Visą parą
Atsako per 3 darbo dienas
Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai (Rusų kalba paaugliams ir jaunimui)
II-VI 16:00 - 20:00
(išskyrus švenčių dienas)
Jeigu ieškote skubios psichologinės pagalbos, kviečiame kreiptis į specialistą jo budėjimo laiku. Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius).
Pirminė konsultacija nemokama, be išankstinės registracijos, amžiaus apribojimų nėra.
I-V 16:00 - 20:00
VI 12:00 - 16:00
(išskyrus švenčių dienas)
Psichologinės konsultacijos
Internetu emigrantams Pagalbą teikia profesionalūs psichologai.
Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems
Pagalba teikiama nusižudžiusiųjų artimiesiems. Savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt
Atsako per 2-3 darbo dienas
Skambučiai visais šiais numeriais yra nemokami. Skambučius apmoka LR Socialinės apsaugos ministerija.
Skubi psichologinė ar psichinė pagalba psichikos sveikatos centre visada suteikiama be eilės