Veidai

2020.11.10 14:53

Geriausiai teisėjų įvertintos „Šok su žvaigžde“ poros ir vienos jų atsisveikinimu tapęs lėtas valsas

LRT.lt2020.11.10 14:53

„Šok su žvaigžde“ įpusėjo – televizijos žiūrovai išvydo šešias tiesiogines projekto transliacijas, laukia dar tiek pat šokių ir netikėtumų kupinų šeštadienio vakarų. Tiesa, praėjęs savaitgalis pažėrė staigmenų – vienai iš trijų geriausiai komisijos įvertintų porų pritrūko žiūrovų palaikymo ir teko palikti projektą.

Šeštąjį „Šok su žvaigžde“ vakarą teisėjai geriausiai įvertino atlikėjos, aktorės Kristinos Radžiukynaitės-KaYros ir Justo Girdvainio ča ča ča. Pati ne sykį dalyvavusi nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje KaYra su partneriu nusprendė sušokti pagal islandų kūrinį, kuris turėjo šaliai atstovauti 2020-ųjų konkurse.

Daina „Think about Things“ buvo laikoma viena iš šių metų favoričių, tačiau dėl pandemijos „Eurovizija“ neįvyko. Žaliais megztiniais, tapusiais islandų grupės vizitine kortele, pasipuošusi pora atliko smagų šokį, pelniusį 28 komisijos balus.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VI laida

Vienu teisėjų balu mažiau surinko aktorius Arnoldas Eisimantas bei Ieva Konopliovaitė, atlikę pasodoblį pagal Antano Jesenkos muziką.

„Pamačiau, supratau ir pajutau. Parodėte tikrai puikų, jautrų numerį. Jei eisite šiuo keliu, viskas bus gerai“, – iškart po pasirodymo kalbėjo projekto teisėjas Virginijus Visockas, liaupsių pasirodymui negailėjo ir projekto teisėja Lina Chatkevičiūtė, porai skyrusi 10 balų.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. VI laida

27 teisėjų balus pelnė ir atlikėjas Vaidas Baumila, su Ieva Brigita Riepšaite atlikęs lėtą valsą. „Ašara neriedėjo, bet šypsotis norėjosi“, – girdama poros pasirodymą kalbėjo projekto teisėja L. Chatkevičiūtė.

Vaido ir Ievos Brigitos lėtas valsas tapo poros atsisveikinimu. Vienais iš projekto favoritų laikyti dalyviai pritrūko žiūrovų palaikymo ir šį šeštadienį ant projekto parketo nebepasirodys.

„Šok su žvaigžde“ – labai gražus projektas, palikęs labai daug teigiamų emocijų. Didžiausios padėkos skrieja partnerei Ievai Brigitai ir visiems, kurie mums padėjo kurti choreografiją – Marijanui Staniulėnui, Gerdai Dimšienei ir kt.“, – portalui LRT.lt sakė su projektu atsisveikinęs Vaidas.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. VI laida

Šeštajį projekto vakarą ant parketo taip pat pasirodė stilistas Joringis Šatas su Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Visų dalyvių pasirodymai – 6-osios laidos įraše.

Šok su žvaigžde VI laida. Devyni aistros kupini pasirodymai ir dar įnirtingesnė kova dėl išlikimo