Veidai

2020.11.07 20:09

„Šok su žvaigžde“ pasiekė pusiaukelę – šoko ir velniai, ir kunigai, projektą paliko Vaidas Baumila

atnaujinta 23.03, papildyta Vaido komentaru
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.07 20:09

Ant „Šok su žvaigžde“ parketo sukosi gėlių pardavėjas ir medžiotojas, trumpam sugrįžo ir su projektu jau atsisveikinęs dalyvis. Žiūrovai išvydo devynis puikius pasirodymus, o kitą savaitę vienos iš porų nebepamatys – iš kovos pasitraukė vienas šio vakaro favoritų pagal teisėjų balus Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, kuriems pritrūko žiūrovų palaikymo.

„Šok su žvaigžde“ – labai gražus projektas, palikęs labai daug teigiamų emocijų. Didžiausios padėkos skrieja partnerei Ievai Brigitai ir visiems, kurie mums padėjo kurti choreografiją – Marijanui Staniulėnui, Gerdai Dimšienei ir kt.“, – portalui LRT.lt sakė su projektu atsisveikinęs Vaidas Baumila.

Šeštąjį projekto vakarą už lėtą valsą pelnę 27 teisėjų balus Vaidas ir Ieva Brigita Riepšaitė užėmė antrąją vietą komisijos balų lentelėje. Deja, vienai iš projekto favorite laikytų porų pristigo žiūrovų palaikymo.

Be Vaido ir Ievos Brigitos, šeštajį projekto vakarą ant parketo pasirodė stilistas Joringis Šatas su Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja, aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas, aktorius Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė.

Antrasis „Šok su žvaigžde“ sezonas filmuojamas be žiūrovų, tačiau dalyvių pasirodymus studijoje stebėjo ir vertino projekto teisėjai: 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurių laimėtoja Eglė Visockaitė.

Savo simpatijas balsais galėjo paversti ir žiūrovai. Jų balsai neskelbiami, balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“. Ta dalis pinigų, kuri už skambučius atitenka LRT, bus lygiomis dalimis išdalinta visiems „Šok su žvaigžde“ finalo dalyviams.

Praėjusią savaitę Monika ir Rolandas pagal lietuvišką, Monikos atliekamą dainą šoko Vienos valsą, o šeštąjį savo šokį, ča ča ča, atliko pagal lietuvišką grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir žiūrovus nukėlė į Venesuelą.

Nuo poros barnio prasidėjęs šokis užbūrė energija ir gera nuotaika. „Labai džiaugiuosi, kad Monika vis labiau atsipalaiduoja šokdama ir ant parketo jaučia malonumą“, – pastebėjo E. Visockaitė. Už rudenišką nuotaiką išblaškiusį ča ča ča pora pelnė 19 balų.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. VI laida

Melisos ir Dovydo fokstrotą V. Rumšas jaunesnysis palygino su atvirute. „Puiku, šiandien pataikėte į dešimtuką“, – porą gyrė ir L. Chatkevičiūtė, o E. Visockaitė pastebėjo, kad Dovydui, rodos, užtenka atsistoti ant parketo ir visi aplink lieka užburti.

„Tikiu, kad tam tikra šviesa visada yra žmoguje. Jaučiau, kad šiandien mes su Melisa tą šviesą dalijome“, – iškart po pasirodymo svarstė Dovydas. Šokio sužavėti teisėjai porai skyrė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič. VI laida

Nors Richardas ne kartą sakė, jog džiaugiasi savo partnere Egle ir jos kantrybe repeticijose, tarp repeticijų pora nusprendė apsikeisti vietomis – Eglė pamatė radijo laidos vedėjos darbo užkulisius ir netgi pabandė įskaityti tekstą, o Richardas tapo jos mokytoju. Ir nors Eglei sekėsi gerai, ji neturėjo kada džiaugtis laidų vedėjos pareigomis, nes skubėjo repetuoti tango.

„Kiekvieną savaitę pateikiate naują istoriją, naują siužetą ir tai stebėti yra labai įdomu“, – sakė L. Chatkevičiūtė, o V. Visockas džiaugėsi poros progresu. Plėšiku ir policininke tapę Richardas bei Eglė pelnė 21 balą.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. VI laida

Buvęs ir jaunikiu, ir slaptuoju agentu, įpusėjus projektui Edgaras nusprendė tapti velniu. „Velniškoji pusė yra kiekviename žmoguje“, – prieš pasirodymą svarstė jis. Pasodoblį šėtonas atliko su angeliškąja Katerina.

„Šis Pinčukas susidėjo ne su ta nuotaka – kai ji atsibudo, gyvenimas pragare tapo nelabai lengvas“, – sakė L. Chatkevičiūtė, o E. Visockaitė svarstė, kad pora turėjo susikeisti vaidmenimis, nes, anot jos, Katerinai kipšiuko vaidmuo tiktų labiau. Velniškas šokis įvertintas 20 balų.

Šok su žvaigžde. Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj. VI laida

Tikriausiai tie, kurie yra prisiekę „Eurovizijos“ gerbėjai, tiesiog negalėjo nesižavėti Kristinos ir Justo šokiu – ča ča ča jie atliko pagal Islandijos atstovų dainą, kuri 2020-aisiais turėjo atstovauti šaliai visų laukiamame konkurse. „Viskas buvo taip, kaip ir turėtų būti – ir techniška, ir nuoširdu. Tai tikras menas“, – sakė V. Visockas, parašęs porai 10 balų. Pora pelnė 28 balus, tai buvo geriausiai teisėjų įvertintas šeštojo vakaro šokis.

Šok su žvaigžde. Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis. VI laida

Ant parketo Dovilė pasirodė ne su savo partneriu, o su praėjusią savaitę projektą palikusiu Rafalu. Tiesa, gėlių pardavėjas Edvinas buvo pakankamai įkyrus ir jau netrukus pats šokdino Dovilę.

Poros kvikstepas daugeliui galėjo priminti situaciją, kai apsukrus gėlių pardavėjas įteikia merginai rožę ir bando įtikinti vaikiną už gėlę susimokėti. Tiesa, šokio pabaigoje apsukrusis Edvinas nuviliojo damą ir vargšui Rafalui liko tik gėlės. Vaizdelis teisėjams paliko gerą įspūdį, o E. Visockaitė netgi gyrė Dovilę už tai, kad ši, jos manymu, projekte daro didžiausią pažangą. Už nuotaikingą šokį pora pelnė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. VI laida

Medžiotoju tapęs Joringis, bandęs sumedžioti paukštę Viktoriją, šeštąjį projekto vakarą atliko sambą. „Tema mane sužavėjo – labai originali. Tačiau atrodė, kad paukštę gaudei ne viso šokio metu. Galbūt choreografija kol kas Joringiui buvo dar per sudėtinga“, – svarstė L. Chatkevičiūtė, o V. Visockas prisipažino viso pasirodymo metu nerimavęs, kad žūti gali medžiotojas. Joringio medžioklė įvertinta 18 balų.

Šok su žvaigžde. Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker. VI laida

Tuo, kad šokis stiprina draugystę, jau įsitikino ir Vaidas su Ieva Brigita, pasidžiaugę, kad tapo gerais bičiuliais. Jiedu žiūrovus bei teisėjus stengėsi užburti svajingu lėtu valsu. „Ašara neriedėjo, bet šypsotis norėjosi. Valsas – skrydis į tolį, elegancija, tik norėjosi, kad jūsų valsas būtų dar švelnesnis“, – svarstė L. Chatkevičiūtė.

Tačiau šokį teisėjai įvertino gerai – Vaidas ir Ieva Brigita pelnė 27 balus ir pora įsitvirtino antrojoje teisėjų balų lentelės vietoje. To nepakako – pritrūko žiūrovų balsų ir viena projekto favoričių laikytai porai teko palikti „Šok su žvaigžde“.

Šok su žvaigžde. Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė. VI laida

„Pasirinkta muzika paveikė mane, paveikė Ievą, tikimės, kad paveiks ir žiūrovą“, – prieš pasirodymą kalbėjo Arnoldas, su Ieva atlikęs pasodoblį pagal Antano Jesenkos muziką.

„Pamačiau, supratau ir pajutau. Parodėte tikrai puikų, jautrų numerį. Jei eisite šiuo keliu, viskas bus gerai“, – sakė V. Visockas. Liaupsių pasirodymui negailėjo ir projekto teisėjos, L. Chatkevičiūtė porai skyrė 10 balų, iš viso šokis surinko 27 balus.

Šok su žvaigžde. Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė. VI laida

Ankstesnėse „Šok su žvaigžde“ laidose su projektu atsisveikino verslininkė Eskedar Maštavičienė ir Vykintas Širmas, atlikėja Monika Marija ir Justinas Mejeris, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė ir Rafalas Narkevičius.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje ir 6-osios „Šok su žvaigžde“ laidos įraše.

Šok su žvaigžde VI laida. Devyni aistros kupini pasirodymai ir dar įnirtingesnė kova dėl išlikimo

Prieš tiesioginę „Šok su žvaigžde“ transliaciją portalas LRT.lt apsilankė projekto užkulisiuose. Dvi poros pasitikrino, ar gerai per daugiau nei mėnesį repeticijų partneriai pažino vienas kitą.

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: ar dalyviai gerai pažįsta vienas kitą?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt