Veidai

2016.02.05 11:55

Kalifornijos loterijos 63 mln. dolerių „aukso puodas“ nesulaukė savininko

BNS 2016.02.05 11:55

Vienos Kalifornijos loterijos laimėtojas paleido iš rankų savo sėkmę, laiku neatvykęs atsiimti 63 mln. JAV dolerių prizo, pranešė organizatoriai.

Loterijos „SuperLotto Plus“ atstovas Alexas Traverso paskelbė, kad iki galutinio termino – ketvirtadienio 17 val. – teisėtas to didžiulio piniginio prizo laimėtojas neatsirado.

Tuo tarpu trečiadienį Los Andželo teismui buvo pateiktas ieškinys, kuriame Brandy Millineris skundžiasi buvęs apgautas šios loterijos organizatorių.

Vyras tvirtina jau pateikęs bilietą ir buvęs informuotas, kad gali tikėtis gauti tuos pinigus, bet vėliau pareigūnai pareiškė, kad bilietas pernelyg apgadintas, todėl negali būti pripažintas galiojančiu.

B. Millineris siekia, kad teisėjas jį pripažintų loterijos laimėtoju.

A. Traverso sakė, kad loterija nagrinėja šias pretenzijas.

„Iš tikrųjų yra keli pareiškimai, kuriuos nagrinėjame, – rašė loterijos atstovas elektroniniame laiške, išsiųstame prieš sukankant galutiniam terminui. – Tačiau šiuo metu galime sakyti, kad niekas nepateikė laimėjusio bilieto.“

Jeigu nei viena iš tų pretenzijų nebus patenkinta, ši suma bus didžiausias neatsiimtas laimėjimas per Kalifornijos loterijų istoriją, o pinigai bus skirti valstijos mokykloms.

Laimingas „SuperLotto Plus“ bilietas buvo parduotas rugpjūčio 8-ąją Los Andželo parduotuvėje „7-Eleven“.

Kitas Kalifornijoje laimingą bilietą įsigijęs asmuo taip pat iki šiol neatvyko atsiimti jam priklausančios keliose valstijose organizuojamos loterijos „Powerball“ rekordinio 1,6 mlrd. dolerių „aukso puodo“, išlošto sausio 13-ąją, dalies. Du kiti laimingi šios loterijos bilietai buvo parduoti Floridoje ir Tenesyje, bet iki šiol atsiliepė tik Tenesyje parduoto bilieto savininkas.