Veidai

2020.11.06 18:51

Ko „Šok su žvaigžde“ laukti šeštadienį: trumpam ant parketo sugrįžtantis buvęs dalyvis ir netikėti amplua

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.11.06 18:51

Žiūrovų pamėgto LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ antrasis sezonas įpusėjo – šį šeštadienį laukia šeštoji projekto laida, devyni porų pasirodymai ir dar daugiau staigmenų. Kai kurie dalyviai į pagalbą pasikvietė scenos grandus, kai kurie – su projektu jau atsisveikinusius dalyvius.

Po to, kai su projektu atsisveikino verslininkė Eskedar Maštavičienė ir atlikėja Monika Marija, dalyviai užkulisiuose pastebėjo, kad paskutiniuoju jų šokiu tapo pasodoblis. Pusiau juokais, pusiau rimtai pradėta kalbėti apie pasodoblio prakeiksmą, kurį trečiąjį iškritimo vakarą nutraukė aktorė ir fotografė Jovita Balčiūnaitė bei Rafalas Narkevičius – jiems paskutiniu šokiu projekte tapo rumba.

Praėjusią savaitę būtent pasodoblį atlikusi LRT sporto žurnalistės ir Edvino Belousovo pora pasidžiaugė, kad prakeiksmas nutrauktas ir suskubo į repeticijų salę dailinti kvikstepo žingsnių.

„Būsime visiškai kitokie, nei iki šiol. Trys pastarieji mūsų šokiai buvo ganėtinai dramatiški ir rimti, tad šįkart mūsų pasirodymas bus linksmas ir nuotaikingas. Turbūt ir situacija, kurią atvaizduosime ant parketo, daugeliui bus pažįstama“, – portalui LRT.lt atskleidžia Dovilė.

Ji taip pat išduoda, kad drauge su jais ant parketo išvysime ir vieną su projektu jau atsisveikinusį dalyvį: „Labai gaila, kad šio žmogaus kelias projekte jau baigtas, tad džiaugiamės galėdami jį bent trumpam sugrąžinti į „Šok su žvaigžde“. Tikimės, kad žiūrovams bus smagu išvysti mūsų šokį.“

Šiam šeštadieniui intensyviai ruošiasi ir aktorius Arnoldas Eisimantas su Ieva Konopliovaite. „Atliksime pasodoblį – šokį, kurį labiausiai norėjome atlikti, kurio labiausiai laukėme, ir kurį labiausiai norėjome išgyventi. Taigi ši mūsų svajonė projekte išsipildys“, – sakė Arnoldas, pridūręs, kad netrūks ir netikėtų choreografijos sprendimų. Jiems su Ieva šiam šokiui ruoštis padėjo ir baleto scenos primadona Beata Molytė.

Praėjusią savaitę buvę slaptaisiais agentais, floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj vėl ruošiasi įsikūnyti į naują, netikėtą amplua, o smagiais pasirodymais ūpą kėlę laidų vedėjas Richardas Jonaitis su Egle Bertulyte ruošia aistringą pasirodymą.

Repeticijų salėje šokių žingsnius taip pat gludina stilistas Joringis Šatas su Viktorija Šeinker, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Vaidas Baumila ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič.

Prisiminkite praėjusio šeštadienio pasirodymus.

Šok su žvaigžde V laida. Poterio burtai, dramatiški sukiniai ir išlikimo dvikova tarp dviejų aktorių