Veidai

2016.02.04 11:38

Niujorko aukcionas lepins gitarų kolekcininkus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.02.04 11:38

Niujorko aukcione bus parduodama beveik 300 žymiems roko, džiazo bei kantri muzikantams priklausiusių gitarų. Pasak aukciono rengėjų, kolekcininkai šį kartą tikrai turės iš ko rinktis – parduodamos ir klasikinės, ir akustinės išskirtinio dizaino, gamintos specialiai pagal užsakymus gitaros.

Vienas ryškiausių aukciono eksponatų – gitara, pagaminta pagal specialų britų roko gitaristo, prestižinio „Grammy“ laimėtojo Erico Claptono užsakymą. Kaip teigia aukciono organizatorius Arlanas Ettingeris, tai yra viena iš keturių gitarų, pagamintų vienos iš labiausiai prestižinių gitarų kompanijos Jungtinėse Amerikos Valstijose „Martin“ meistrų.

Tad kai kurios gitaros aukciono rengėjus pasiekė tiesiai iš pačių muzikantų rankų, pavyzdžiui, net 20 gitarų įteikė amerikiečių atlikėjas bei dainų autorius George‘as Benson‘as.

Aukciono dalyviai taip pat galės įsigyti ir tokioms muzikos garsenybėms, kaip Johny Cashui, Bobui Dylanui, Eddie Van Halenui priklausiusių gitarų.

Išvysti šias ir dar bent dalį iš daugybės aukcione parduodamų muzikos instrumentų galite pamatyti ir LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt