Veidai

2020.11.05 13:10

„Šok su žvaigžde“ poros pagal lietuviškas dainas šoko ir tango, ir sambą

LRT.lt2020.11.05 13:10

Pastaruoju metu LRT TELEVIZIJOS projekte „Šok su žvaigžde“ vis dažniau skamba lietuvių autorių kūriniai, poros pagal juos šoka tango, sambą, Vienos valsą ar rumbą. O kai kurie dalyviai pasirenka ne tik lietuvišką muziką, bet ir tautinius kostiumus.

Ketvirtoje projekto laidoje šiek tiek nostalgiškos nuotaikos į studiją atnešė LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. Ekrane besikeičiant senoms fotografijoms ir skambant atlikėjos Ramintos Naujanytės-Bjelle dainai „Brolužis“, pora sukosi Vienos valso žingsniu.

Šok su žvaigžde. Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas. IV laida

Į studiją laidų vedėjas Richaras Jonaitis ne įėjo, o įplaukė laiveliu „Palanga“, studijoje pasigirdo daugeliui puikiai žinoma sena daina „Laumės juosta“, pagal kurią jis ir Eglė Bertulytė atliko sambą.

„Šokio idėją įkvėpė Palanga, o tiksliau viena sena šeimos nuotrauka. Tikiu, kad panašią savo albume galėtų rasti kone kas antras žmogus, kažkada lankęsis Palangoje. Man atrodo, kad ir žiūrėdami mūsų su Egle šokį žmonės galėjo pajausti kažkiek nostalgijos, meilės, prisiminti buvusias vasaras“, – pasakojo Richardas.

Šok su žvaigžde. Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė. IV laida

Atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis ne tik pasirinko lietuvišką kūrinį, atliekamą pačios Monikos, bet ir tautinius kostiumus. Tiesa, pora atliko ne lietuvių liaudies šokį, o Vienos valsą. Šokis taip sužavėjo komisiją, kad Monika ir Rolandas tapo vienais iš penktosios laidos lyderių, o teisėja Lina Chatkevičiūtė porai parašė dešimtuką. Iš viso šiame sezone aukščiausią balą yra gavusios tik trys poros.

Šok su žvaigžde. Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. V laida

Su projektu jau atsisveikinusi aktorė Jovita Balčiūnaitė ir Rafalas Narkevičius net du savo šokius atliko pagal lietuviškas dainas. Tango pora sušoko pagal grupės „Solo Ansamblis“ kūrinį „Moteris“, kurią Jovita vadina viena gražiausių dainų.

Šok su žvaigžde. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. IV laida

Paskutinis poros šokis projekte – rumba, kurią dalyviai atliko pagal gerai žinomą dainą „Nieko panašaus“.

Šok su žvaigžde. Jovita Balčiūnaitė ir Rafal Narkevič. V laida