Veidai

2020.10.30 12:08

Ko „Šok su žvaigžde“ tikėtis šį šeštadienį: jautrios, intriguojančios ir šiurpuliukus keliančios istorijos

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.30 12:08

Jau penktąjį kartą šiame sezone „Šok su žvaigžde“ pakvies LRT TELEVIZIJOS žiūrovus prie ekranų – dešimt projekto porų jau ruošia jautrius, smagius ir šiurpuliukus keliančius pasirodymus.

Praėjusią savaitę daugiausiai teisėjų balų (27) pelniusi Dovydo Laukio ir Melisos Valinovič pora, anot teisėjų, atlikusi patį tangiškausią tango iš kada nors matytų televizijos projektuose. Dovydas ir Melisa šią savaitę taip pat intensyviai dirbo, kad galėtų padovanoti dar vieną ryškų bei įsimintiną pasirodymą.

„Skauda viską – nuo rankų pirštų, iki pečių ir galvos, – portalui LRT.lt sakė Dovydas. – Šįkart šoksime rumbą, kurią galima pavadinti heloviniška – tai bus šokis su mirtimi.“

O Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis praėjusią savaitę atlikę linksmą šokį, pasibaigusį piršlybomis, šiam šeštadieniui ruošia jautrų pasirodymą, kuris bus savotiška duoklė ir padėka jų artimiesiems už gražią vaikystę.

„Kurdami šokį dažnai nuklysdavome į prisiminimus, graudinomės. Mums tai labai jautrus pasirodymas“, – sakė Kristina.

Beje, ji atskleidžia, kad žiūrovai pasirodymo pradžioje galės išvysti ir mielą vaizdo įrašą, kuriame – Kristina kai jai buvo vieneri.

Simboliška, tačiau taip sutapo, kad pora tokią temą pasirinko Visų šventųjų dienos išvakarėse atliekamam šokiui. „ Lapkričio 1-ąją visuomet važiuoju aplankyti brangių žmonių, kurių su mumis jau nebėra“, – kalbėjo ji. Taigi poros lėtas valsas bus skirtas visiems brangiems žmonėms.

Buvę linksmais, buvę jautriais, buvę ir maištingais, besituokiančiais rokeriais, Edgaras ir Katerina žada, kad ir vėl juos išvysime dar nematytame amplua.

„Šokio idėją bei tematiką padiktavo muzika. Taigi laukia įdomi ir labai paslaptinga istorija“, – intrigavo Edgaras. Praėjusią savaitę teisėjus ir žiūrovus užbūrė jų lėtas valsas, o šią savaitę pora repetuoja sambos žingsnius.

Šeštadienio vakarui įtemptai ruošiasi ir atlikėjai Monika Linkytė, Vaidas Baumila, LRT sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė, aktorius Arnoldas Eisimantas, laidų vedėjas Richardas Jonaitis, aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė, stilistas Joringis Šatas.

Pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“ – šeštadienį 21.00 val. per LRT TELVIZIJĄ ar portale LRT.lt.

Kiek vienas apie kitą žino „Šok su žvaigžde“ dalyviai Richardas ir Eglė?

Taip ar ne? Ką vienas apie kitą žino „Šok su žvaigžde“ pora Eglė ir Richardas?

Taip pat skaitykite

Populiariausi