Veidai

2020.10.28 16:45

Atviroje išpažintyje kūdikio netekusi Chrissy Teigen paaiškino, kodėl netektį įamžino nuotraukose

LRT.lt2020.10.28 16:45

Prieš beveik mėnesį modelis Chrissy Teigen ir atlikėjas Johnas Legendas pasidalijo skaudžia žinia – sutuoktiniai neteko į šeimą netrukus turėjusio atkeliauti sūnaus, kurį ketino pavadinti Jacko vardu. Tada Ch. Teigen savo instagramo paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš ligoninės. Kai kam tokia intymi šeimos išpažintis galėjo pasirodyti per daug atvira, tačiau moteris dar sykį nutarė pasidalinti savo išgyvenimais.

Sūnaus gedinti Ch. Teigen savo instagramo paskyroje vėl pasidalijo širdį virpinančiu įrašu, kuriame ji atviravo apie tai, ką išgyveno išgirdusi diagnozę – dalinis placentos atsiskyrimas. Ji taip pat papasakojo apie laiką, kurį dėl gausaus kraujavimo buvo priversta praleisti ligoninėje, ir prisiminė, kaip turėjo atsisveikinti su savo vaikeliu. Ch. Teigen neslėpė, kad rašydama šias eilutes ji iš naujo išgyveno patirtą skausmą.

View this post on Instagram

I didn’t know how to come back to real life so I wrote this piece for Medium with hopes that I can somehow move on but as soon as I posted it, tears flew out because it felt so....final. I don’t want to ever not remember jack. . . Thank you to everyone who has been so kind. Thank you to the incredible doctors who tried so hard to make our third life a reality. Thank you to my friends and family and our entire household for taking care of me through all the adult diaper changes, bed rest and random hugs. Thank you John for being my best friend and love of my life. A lot of people think of the woman in times like this but I will never forget that john also suffered through these past months, while doing everything he could to take care of me. I am surrounded, in a human therapy blanket of love. I am grateful and healing and feel so incredibly lucky to witness such love.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

„Išbandėme kraujo perpylimą, lašindami maišelį po maišelio, ir visi jie pereidavo per mano organizmą taip, tarsi nė nebūtume nieko darę, – rašė 34-erių Ch. Teigen. – Vieną vakarą man buvo pasakyta, kad ryte greičiausiai teks atsisveikinti. Nuriedėjo viena kita ašara, o tada prasidėjo nenumaldoma rauda, lydima konvulsijų – mano kvėpavimas nebepajėgė sutramdyti nežmoniškai gilaus liūdesio.“

Rugsėjo 30 d. Ch. Teigen liūdnomis žiniomis pasidalino savo „Instagram“ paskyroje, pridėdama keletą širdį veriančių juodai-baltų savo, savo vyro Johno Legendo ir kūdikio nuotraukų. Tada moteris rašė, kad šeima išgyvena tokį skausmą, apie kokį buvo tik girdėjusi ir kokio niekada nebuvo patyrusi.

„Atleisk, kad pirmosios tavo gyvenimo akimirkos buvo kupinos komplikacijų, atleisk, kad negalėjome tau suteikti namų, kurių tau reikėjo, kad išgyventum. Visada tave mylėsime“, – socialiniame tinkle jautrius žodžius negimusiam vaikui liejo Ch. Teigen.

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Iš naujo pasidalinusi tragedijos išgyvenimais Ch. Teigen atviravo, kad mintis fotografuoti tokį skaudų momentą iš pradžių nepatiko jos vyrui J. Legendui.

„Prašiau mamos ir Johno, kad jie fotografuotų, kad ir kaip buvo nepatogu. Paaiškinau kiek dvejojusiam Johnui, kad man to reikia ir kad nenoriu prašyti antrą kartą. Kad jis tiesiog turi tai padaryti. Jam tai nepatiko. Aš pastebėjau. Tuo metu jis nematė prasmės.

Tačiau aš žinojau, kad turiu prisiminti šią akimirką visą gyvenimą, lygiai taip pat, kaip turiu prisiminti, kaip bučiavomės prie altoriaus, kaip apsipylėme džiaugsmo ašaromis gimus sūnui ir dukteriai. Ir tvirtai žinojau, kad privalau pasidalinti šia istorija“, – rašė Ch. Teigen, kartu su J. Legendu auginanti dviejų sūnų Milesą Theodorą ir ketverių dukterį Luną Simone.

Šeimos tragedija atvirai pasidalijusi moteris pridūrė, kad tiems, kam jos išpažintis nepatiko, ji irgi turi žinutę: „Nemoku net apsakyti, kaip man nusispjauti, kad jums jos (nuotraukos – LRT.lt) nepatinka. Kaip man vienodai, kad jūs nebūtumėte to darę“, – rašė Ch. Teigen.

Vaiko gedinti mama tęsė, kad jos nuotraukos skirtos panašią patirtį išgyvenusiems žmonėms, kuriems įdomu, kaip jaučiasi vaiko netekę tėvai. „Šios nuotraukos skirtos tik tiems žmonėms, kuriems jų reikia. Visų kitų mintys manęs nedomina“, – savo sprendimą paviešinti skausmingas šeimos akimirkas aiškino moteris.

Ch. Teigen rašė turėjusi progą atsisveikinti su sūneliu. „Mano mama, Johnas ir aš laikėme jį ant rankų ir kiekvienas su juo atsisveikinome, mama pro ašaras sukalbėjo tailandietišką maldą. Paprašiau slaugytojų, kad parodytų man jo rankytes ir pėdutes, kad galėčiau jas išbučiuoti vėl ir vėl ir vėl. Net nežinau, kiek tai truko – gal 10 minučių, o gal valandą.“

„Nežinau, kiek ilgai jis laukė, kad galėtų gimti. Tai greičiausiai mane persekios visą likusį gyvenimą. Vien rašydama apie tai negaliu sulaikyti ašarų. Žinau tik tiek, kad jo pelenai yra supilti į mažą dėžutę ir laukia, kada bus palaidoti po medžiu prie mūsų naujojo namo, kurį įsigijome, kad jis turėtų atskirą kambarį, – savo įraše tęsė Ch. Teigen. – Žmonės sako, kad patyrus tokius dalykus, širdyje atsiveria tuštuma. Tuštuma atsivėrė, tačiau ją užpildė meilė. Tai nėra tuščia vieta. Ji kupina meilės.“

Savo įrašą Ch. Teigen baigė paaiškinimu, kad šią istoriją surašė dėl to, jog jautė turinti tai pasakyti tam, kad galėtų judėti pirmyn ir grįžti į gyvenimą.

„Jackas visada bus mylimas, vaikams bus paaiškinta, kad jis gyvena vėjyje, medžiuose ir drugeliuose, kurie skraido aplinkui, – rašė ji. – Nuoširdžiai dėkojame visiems žmonėms, kurie apie mus galvoja, kurie siunčia mums palaikymo žinutes ir savo istorijas. Mes esame tokie laimingi.“

Taip pat skaitykite