Veidai

2016.01.29 16:30

„Eurovizijos“ atrankos dalyviai rungiasi ektremaliais įvaizdžiais

LRT.lt 2016.01.29 16:30

„Eurovizijos” nacionalinėje atrankoje verda kovos.  Pretendentai atstovauti Lietuvai didžiausiame pasaulyje dainų konkurse į kovą pasitelkia visas įmanomas priemones: konkuruoja ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir konsultuojasi su apšvietėjais, operatoriais, garso specialistais. Į pagalbą kviečiami geriausi stiliaus ekspertai, vizažistai.

Šį šeštadienį įvaizdžiu nustebins ne vienas nacionalinės atrankos dalyvis. Visgi ryškiausia turėtų būti Catrinah (Jekaterina Pranevič),  jau anksčiau pagarsėjusi ekstremaliais įvaizdžiais – pristatydama savo debiutinį singlą, prieš metus atlikėja nuoga įsiamžino su gyvomis gyvatėmis. „Tai buvo pirmoji mano fotosesija, skirta viešinti kūrinį. Sugalvojom, kad gyvatės bus įdomu ir ekstremalu. Taip ir buvo! Bet turėjau atsipalaiduoti ir atrodyti moteriška”, –  juokiasi Catrinah.

Prieš kelias savaites pirmajame atrankos etape Catrinah pasirodė su ventiliatorių išpūsta parašiutą primenačia suknia, o šįsyk ji bandys nustebinti dėvėdama storus šarvus. 

Šį šeštadienį Catrinah konkurentai „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos scenoje – Erica Jennings, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, Alice Way, „Behind the Moon“, Valdas Lacko, Petunija, Eglė Jakštytė ir Ištvanas Kvikas su Ellada. Dviems iš jų šis vakaras bus paskutinis „Eurovizijos“ atrankoje. 

„Eurovizijos" nacionalinės atrankos transliuojamos šeštadieniais 21 val. LRT TELEVIZIJOJE ir portale LRT.lt.