Veidai

2020.10.27 18:01

Dėl pandemijos Juozo Statkevičiaus madų šou keliasi į virtualią erdvę: kolekciją išvys pasaulinė auditorija

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.27 18:01

Įsisiautėjusi COVID-19 pandemija toliau griauna net didžiausius ir laukiamiausius metų planus. Dėl koronaviruso grėsmės atšaukiamas vieno ryškiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus kasmetinis naujos kolekcijos pristatymas. Kaip dizaineris sakė portalui LRT.lt, madų šou persikels į virtualią erdvę – jį galės išvysti visi norintieji.

Kad pandemija keičia žymaus dizainerio planus pirmasis pranešė žurnalas „Stilius“, tai portalui LRT.lt patvirtino ir pats J. Statkevičius.

„Situacija tokia, kad negali rizikuoti savo ir kitų sveikata. Kolekcija bus video variantas, ją galės pamatyti visi, taip, kaip daro visi pasauliniai mados namai. Labai džiaugiuosi, kad mano kolekciją dabar galės stebėti pasaulinė mados auditorija“, – trumpai situaciją pakomentavo kūrėjas.

Tradicinis J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymas turėjo įvykti gruodžio 5 d. Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“.

Tiesa, per pavasarį paskelbtą karantiną dizaineris išliko optimistiškas. Nuotoliniu būdu kalbėdamas LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“, J. Statkevičius sakė, kad nuo pirmos karantino dienos kibo į darbus ir ėmė siūti veido kaukes. Tačiau net ir dirbant laisvo laiko lieka – mados kūrėjas sakė, kad užsiima tvarkymosi terapija, galvoja apie naują knygą ir permąsto naują kolekciją.

„Išgyvenom 90-aisiais, išgyvensim ir dabar. Reikia tik būti tvarkingiems ir budriems, galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus. Aš manau, kad viskas bus gerai, laikykitės, saugokit save“, – pavasarį linkėjo J. Statkevičius.

Namuose įstrigęs Juozas Statkevičius: mintys sukasi apie ketvirtąją knygą, kelissyk permąsčiau naują kolekciją

Taip pat skaitykite