Veidai

2020.10.30 15:24

Lily Allen – apie pirmąjį pasimatymą su „Stranger Things“ žvaigžde Harbouru: priminė „Titaniko“ sceną

LRT.lt2020.10.30 15:24

Rugsėjį Las Vegase surengę neeilines vestuves, serialo „Stranger Things“ aktorius Davidas Harbouras ir atlikėja Lily Allen prakalbo ir apie šeimos pagausėjimą. „Man trūksta po namus bėgiojančių mažų siaubūniukų“, – „The Sunday Times“ duotame interviu atviravo moteris. Ji prisiminė ir pirmąjį pasimatymą su būsimuoju vyru – tas vakaras jai priminė sceną iš filmo „Titanikas“.

Neseniai pasirodžiusiame interviu leidiniui „The Sunday Times“ britų dainininkė, jau auginanti dvi dukras – 7-erių Marnie Rose ir 9-erių Ethel Mary – teigė norinti susilaukti vaikų su savo vyru, serialo „Stranger Things“ žvaigžde D. Harbouru, už kurio rugsėjį ištekėjo Las Vegase, rašo „People“.

„Ypač dabar, kai Marnie jau tokia didelė, – sakė 35-erių L. Allen, paklausta apie šeimos pagausėjimą. – Man keista, kad mano dukros jau nebe kūdikiai.“

Paklausta, ar jai patinka, kai namuose yra mažų vaikų, dainininkė atsakė: „Taip, man trūksta po namus bėgiojančių mažų siaubūniukų“.

Visgi L. Allen prisipažino ketinanti keletą metų palaukti. „Šiuo metu labai gerai jaučiuosi. Nežinau, ar verta būtent dabar vėl išderinti savo hormonus“, – kalbėjo ji.

L. Allen „The Sunday Times“ taip pat papasakojo apie pirmąjį pasimatymą su 45-erių D. Harbouru. Pora pirmą kartą kartu pastebėta 2019 m. sausį, kai drauge pasirodė BAFTA apdovanojimų vakarėlyje, o apie santykius oficialiai socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė tų pačių metų spalį.

Moteris prisiminė vakarą, kaip išsipustę kartu su D. Harbouru nuėjo į prabangų restoraną. Jos dėmesį iš karto patraukė stalelis restorano viduryje po didžiuliu, maitinimo įstaigos vizitine kortele tapusiu laikrodžiu.

„Prisimenu, pažiūrėjau į jį ir pagalvojau apie Leonardo Di Caprio „Titanike“, kai Rose laukė jo prie laikrodžio, – prisiminimais dalinosi L. Allen. – Tarp kitko, tai buvo mano pirmasis pasimatymas gyvenime. Iki tol nebuvau buvusi pasimatyme! Aš taip nervinausi. O Davidas ramiai paklausė: „Ar esi anksčiau čia buvusi?“ Pamenu, atsakiau jam: „Taip, man čia patinka, mano vaikai mėgsta jų blynus“. O jis paklausė: „Tu turi vaikų?“

Tačiau D. Harbouras žinojo, kad dainininkė turi vaikų. „Jis tik nenorėjo, kad pagalvočiau, jog jis ieškojo apie mane informacijos. Todėl ir sumelavo“, – juokėsi L. Allen ir pridūrė, kad tą akimirką savo pasimatymo porą ji norėjo pasiųsti velniop.

L. Allen prisipažino, jog žiūrėjo garsųjį „Netflix“ serialą, kuriame filmuojasi jos vyras. „Filmas puikus. Ir Davidas puikus. O kaip kitaip, juk aš už jo ištekėjau“, – šypsojosi ji.

Aukso žiedus pora sumainė rugsėjį Las Vegase. Panašu, kad poros vestuvės buvo pašėlusiai linksmos – ceremonija vyko garsiojoje Greislendo koplytėlėje Las Vegase, dainas dainavo Elvio Presley įkūnytojas, o šventinei vakarienei jaunavedžių laukė greitojo maisto sumuštiniai. Pats D. Harbouras tokią vakarienę juokais vadino kuklia puota.

LRT.lt primena, kad ketvirtasis „Stranger Things“ sezonas buvo filmuotas ir Lietuvoje. Vasarį Vilniuje esantis Lukiškių kalėjimas virto akylai saugoma filmavimo aikštele. Lietuvos sostinėje viešėjęs serialo režisierius ir vykdantysis prodiuseris Shawnas Levy atskleidė kai kurias detales, kruopščiai saugomas nuo smalsių praeivių akių, ir negailėjo pagyrimų sostinei.

Fantastinis serialas „Stranger Things“ kuriamas nuo 2016-ųjų. Serialas yra pelnęs penkis „Emmy“ apdovanojimus, buvo nominuotas „Auksiniams gaubliams“, „Grammy“ apdovanojimams.

Taip pat skaitykite

Populiariausi